فروش فیلامنت ایرانی و خارجی با قیمت های کاملا رقابتی

برای رفتن به فروشگاه کلیک کنید...

سفارش پرینت سه بعدی

برای سفارش پرینت سه بعدی باید حتما فایل سه بعدی ساخته شده باشد. اگر فایل سه بعدی ندارید می توانید با بخش طراحی سه بعدی فیلانو تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن فایل سه بعدی شما ساخته شود. می توانید فایل سه بعدی خود را از طریق واتس اپ، تلگرم  و یا ایمیل فیلانو برای ما ارسال کنید تا برآورد قیمت پرینت سه بعدی و زمان پرینت برای شما ارسال شود. برای دیدن روش برآورد قیمت پرینت سه بعدی و موارد تاثیرگذار در آن به لینک زیر مراجعه کنید.

سوالات متداول پرینت سه بعدی

در هر نرم افزار سه بعدی که مدل خود را ساخته اید کافی است به بخش اکسپورت Export که معمولا در منو فایل نرم افزار است مراجعه کرده و با فرمت STL از فایل خود خروجی بگیرید.

با تمام نرم افزارهایی که توانایی مدلسازی سه بعدی دارند می توانید ایده خود را سه بعدی کنید. نرم افزارهایی از قبیل راینو، سالیدورکز، کتیا، تری دی مکس، اسکچ آپ، رویت، مایا و …که در طراحی بیشتر از بقیه نرم افزارها مورد استفاده قرار می گیرند.

برای اطلاع از هزینه پرینت و برآورد قیمت حتما باید فایل خود را برای ما ارسال کنید، بدون ارسال فایل برآورد قیمت انجام نخواهد شد.

بعد از ارسال فایل از طرف شما با فرمت مشخص شده، زمان و هزینه پرینت با توجه به کیفیت تعیین شده از طرف شما محاسبه شده و قبل از اینکه پرینت شود به اطلاع شما می رسد. در صورت تایید معمولا 40 الی 60 درصد هزینه محاسبه شده به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود تا پرینت کار شروع شود. بعد از اتمام پرینت نیز باقی هزینه دریافت شده و آبجکت پرینت شده در تهران با الوپیک و برای شهرستان با پست سفارشی ارسال می شود.

امکان مراجعه حضوری برای سفارش پرینت و یا دریافت ابجکت پرینت شده وجود دارد که از این لینک می توانید ساعت کاری و آدرس ما را ببینید.

اگر مشکل فایل ارسالی برای پرینت سه بعدی در حد نهایتا 1 ساعت برطرف شود به رایگان این کار برای شما انجام می شود اما اگر ویرایش فایل زمان بیشتری نیاز داشته باشد هزینه ویرایش و آماده سازی فایل به هزینه پرینت اضافه شده و قبل از انجام هر گونه کاری به شما اطلاع داده می شود تا بعد از موافقت شما فایل آماده شده و پرینت شود.

بله، امکان انتخاب رنگ در صورت بودن موجود فیلامنت رنگی مورد نظر وجود دارد. حتما قبل از شروع پرینت رنگ مورد نظر خود را اعلام فرمایید تا امکان موجودی یا تهیه رنگ مورد نظر را شما بررسی شود.

خیر

قیمت رنگ های دیگر پرسنت سه بعدی با سفید یکی است مگر اینکه بخواهید از فیلامنت هایی مانند چوب، فیلامنت مس، برنز، آلومینیوم و یا انواع دیگر فیلامنت هایی که در بازار موجود است استفاده کنید که نسبت به فیلامنت معمولی pla قیمت بیشتری دارند.

بله

ما در مجموعه فیلانو واحد طراحی هم داریم که بر اساس خواسته های شما فایل سه بعدی تهیه شده و پرینت می کنیم.

بله وجود دارد

ابتدا از روی عکس مورد نظر شما فایل سه بعدی تهیه می شود که البته هزینه طراحی سه بعدی جداگانه محاشبه می شود. بعد از آماده سازی فایل سه بعدی برآورد هزینه و زمان پرینت سه بعدی به شما اعلام می شود.

بله

برای پرینت از روی قطعه باید فایل سه بعدی از آن تهیه شود که به دو صورت امکان پذیر است.

  • اگر قطعه خیلی پیچیده نباشد می توان با اسکن سه بعدی فایل آنرا تهیه کرده و از روی آن پرینت کنیم.
  • در روش دوم قطعه توسط طراح سه بعدی اندازه برداری می شود و فایل سه بعدی آن توسط طراح در یک نرم افزار سه بعدی ساخته می شود.