اخبار پرینت سه بعدی

AMS نیروی دریایی آمریکا و پرینت سه بعدی

AMS نیروی دریایی آمریکا و پرینت سه بعدی
میزان رضایت شما

AMS نیروی دریایی آمریکا و پرینت سه بعدی

در زمینه تولید افزودنی، شاخه‌های مختلف ارتش ایالات متحده اغلب از اولین مشتریان دستگاه‌های چاپ سه‌بعدی و تکنیک‌های ساخت بوده‌اند. از ساختمان‌های نظامی گرفته تا ساخت کشتی‌های دریایی و سلاح‌های مورد نیاز خط مقدم، بخش چاپ سه‌بعدی نظامی به سرعت در حال رشد و تبدیل به یک صنعت چند میلیارد دلاری است. اخیراً، نیروی دریایی ایالات متحده گزارشی منتشر کرده است که در آن نقش تولید افزودنی در مقابله با مسائل تامین و اثربخشی لجستیک در تیم سیستم‌های تولید پیشرفته‌ی (AMS) آن‌ها برجسته شده است. USMC به دنبال کاربردهای متعدد پرینت سه بعدی بوده است زیرا اهمیت استراتژیک بالاتری برای تولید مواد افزودنی در طرح بازسازی جدید خود، Force Design در نظر گرفته است که در طی آن، شاخه نیروهای مسلح را بر تهدیدات احتمالی در اقیانوس آرام که در آن سپاه به آن نیاز دارد، متمرکز می کند. یک شرکت لجستیک کاملا یکپارچه که قادر به پشتیبانی از عملیات های چند جانبه است. به طور کلی، هدف از این بازسازی این است که اطمینان حاصل شود که سربازان به تجهیزات پیشرفته و قطعات جایگزین بدون استرس اضافی خطوط تدارکات طولانی و موانع زمین‌شناسی دسترسی دارند.

AMS نیروی دریایی آمریکا و پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی آلات جنگی بر حسب تقاضا

مت آدت، یک تحلیلگر برنامه برای تیم سیستم‌های تولید پیشرفته، در مورد تفاوت بالقوه‌ای که قطعات پرینت سه‌بعدی می‌توانند در این زمینه ایجاد کنند، مطمئن است و می‌گوید: «به طور خلاصه، تولید افزودنی ورق را برای سپاه تفنگداران دریایی برمی‌گرداند. این به ما امکان می دهد تجهیزات را تعمیر کنیم و راه حل هایی را درست در خط مقدم ابداع کنیم. با ردپای کوچک‌تر و فناوری آسان برای استفاده، می‌توانیم اجزای ضروری را درست در میدان جنگ بسازیم و در هر سناریوی جنگی زیرک‌تر و پاسخگوتر باشیم.»

در واقع، رابرت دیویس که رهبری تیم AMS را بر عهده دارد، کاربردی بودن پرینت سه‌بعدی و تواناییش در ارائه راه‌حل‌های عملی را به عنوان مهمترین ویژگی آن بیان می‌کند. «قطعات می‌شکنند – این واقعیت میدان جنگ است. قبلاً دو انتخاب ساده داشتید: قطعات یدکی همراه داشته باشید یا قطعات جدید را سفارش دهید. راه‌حل‌های تولیدی پیشرفته ما این سناریو را بازنویسی می‌کند. اکنون، ما در واقع می توانیم اجزای ضروری را درست در منطقه نبرد و در صورت نیاز بسازیم. وقتی چیزی خراب می شود، تنها یک تماس لازم است: “ما به یک قطعه نیاز داریم.” دیگر خبری از “فراموش کردیم” یا “ماه ها طول می کشد تا برسد.” نیست. ما با اپراتورهایمان تماس می گیریم و ظرف چند ساعت قطعه‌ی جدید را جایگزین می‌کنیم.” در نهایت، استفاده از پرینترهای سه بعدی امکان تحرک و سفارشی سازی بیشتر برای هر نیاز را با توجه به پارامترهای خاص ماموریت فراهم می کند. کاربردهای چنین فناوری از لوازم پزشکی گرفته تا قطعات خودرو و فراتر از آن امتداد دارد. این مزایا نه تنها در کاهش زمان سفر و وزن اشیاء چاپی قابل مشاهده است، بلکه در آموزش و آمادگی کاربران نیز قابل مشاهده است که به طور قابل توجهی به آموزش و تخصص کمتری برای کار با چاپگر سه بعدی در مقایسه با یک دستگاه CNC یا دستگاه جوش سنتی نیاز دارند. تیم AMS در ترویج چاپ سه بعدی به عنوان وسیله ای برای رسیدن به اهدافش صریح بوده است، اما آنها به همان اندازه روشن بوده اند که تولید افزودنی مکمل تولید سنتی است نه جایگزین آن. همانطور که دیویس، سرپرست تیم AMS خاطر نشان می کند، “ما اینجا نیستیم تا صدها قطعه را در یک ساعت به صورت انبوه تولید کنیم – این برای امکانات اختصاصی است. آنچه ما ارائه می دهیم توانایی تولید تعداد محدودی از اجزای کلیدی در محل در صورت نیاز فوری است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد USMC و تیم AMS آنها، می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

AMS نیروی دریایی آمریکا و پرینت سه بعدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *