اخبار پرینت سه بعدی

قرارداد 5 میلیونی MatterHackers با نیروی دریایی ارتش ایالات متحده برای پرینترهای سه بعدی

قرارداد 5 میلیونی MatterHackers با نیروی دریایی ارتش ایالات متحده آمریکا برای پرینترهای سه بعدی
میزان رضایت شما

MatterHackers، بزرگترین خرده‌فروش پرینترهای سه بعدی رومیزی و متریال در ایالات متحده، اعلام کرده است که یک قرارداد 5 ساله NAVAIR (فرماندهی سیستم‌های هوایی نیروی دریایی) درجه 1 سیستم AM با نیروی دریایی ایالات متحده بسته است. در طول این قرارداد، این شرکت، پرینتر، فیلامنت، فناوری اطلاعات و پشتیبانی، خدمات تعمیر و نگهداری و همچنین آموزش های روی زمین را توسط  Building Momentum ارائه خواهد کرد. به عنوان بزرگترین قرارداد هدیه توسط نیروی دریایی برای چاپگرهای سه بعدی، نشان دهنده تعهد مستمر به تولید مواد افزودنی توسط شاخه های مختلف نیروهای مسلح در ایالات متحده و سراسر جهان است.

قرارداد 5 میلیونی MatterHackers با نیروی دریایی ارتش ایالات متحده آمریکا برای پرینترهای سه بعدی

نیروی دریایی ارتش مدت زیادی است که به دلیل سرعت و همچنین توانایی آناش در ایجاد قطعات یدکی به حیطه ی AM علاقه مند شده است. به عنوان مثال، همین چند ماه پیش بود که دانشکده تحصیلات تکمیلی نیروی دریایی (NPS)، پرینتر سه بعدی زیراکس، ElemX را برای یک پروژه تحقیقاتی مشترک در مورد قابلیت‌های AM برای نیروی دریایی و تفنگداران دریایی استفاده کرد. یکی از کاربردهای مورد مطالعه شامل امکان ایجاد قطعات یدکی به ویژه در قایق ها در دریای آزاد بود. اکنون با انعقاد قرارداد پنج ساله IDIQ، مشخص است که نیروی دریایی ارتش همچنان قادر ارزش و اهمیت تکنولوژی AM هست.

بیشتر بخوانید: دستگاه فیلامنت ساز

قرارداد 5 میلیونی MatterHackers با نیروی دریایی ارتش ایالات متحده آمریکا برای پرینترهای سه بعدی

قرارداد MatterHackers و نیروی دریایی ایالات متحده

این قرارداد، MatterHackers را به تنها تامین کننده ی نیازهای AM برای NAVAIR، فرماندهی سیستم‌های هوایی دریایی تبدیل می‌کند. انتخاب MatterHackers برای این فرصت اتفاقی نبوده است، بلکه به لطف روابط گسترده این شرکت با فروشندگان در صنعت و به دلیل موقعیتش به عنوان بزرگترین خرده فروش پرینت سه بعدی در ایالات متحده است.

این قرارداد نه تنها شامل ارسال سیستم‌های AM به پایگاه‌های نیروی دریایی و ماشین‌آلات به سراسر ایالات متحده و خارج از کشور، بلکه شامل تعهداتی چون آموزش نیز می‌شود. این امر بسیار مهم است زیرا یکی از بزرگترین موانعی که برای اجرای صحیح AM شناسایی شده است، عدم آموزش در موارد حیاتی مانند طراحی برای AM (DfAM) بوده است. شریک MatterHackers، Building Momentum، یک شرکت آموزشی فراگیر و یادگیری تعاملی که اغلب از پرینترهای سه بعدی استفاده می کند، آموزش عملی را برای هر پایگاهی که سیستم AM سطح 1 دریافت می کند، ارائه می دهد. بر اساس بیانیه مطبوعاتی، این شرکت همچنین آموزش های بعدی را برای مواد اولیه و حل مشکلات در طول دوره پنج ساله قرارداد ارائه خواهد کرد.

قرارداد 5 میلیونی MatterHackers با نیروی دریایی ارتش ایالات متحده آمریکا برای پرینترهای سه بعدی

نگاره 3) MatterHackers پرینتر Ultimaker S5 را بهترین گزینه برای این قرارداد دانست

از نظر پرینترهای ارائه شده، Ultimaker S5 توسط MatterHackers به ​​عنوان بهترین برای مورد شناسایی شد. طبق گفته MatterHackers، این به دلایل متعددی از جمله، اما نه محدود به، “حجم ساخت در مقیاس بزرگ، کاتالوگ متریال های سازگار با تراشه های NFC برای سهولت استفاده، گزینه های طراحی ایمن فناوری اطلاعات، و نرم افزار قدرتمند Cura” بود. در نهایت، نصب سیستم پلیمری رومیزی Ultimaker S5 در مراکز Fleet Readiness، Marine Aviation Logistics Squadrons و مراکز مرتبط، نشان دهنده اولین گام از یک برنامه ی سه دوره ای برای پیاده سازی AM در ناوگان نیروی دریایی ارتش است. علاوه بر این، آنها همچنین علاقه مند به به کار گیری سیستم های چاپ پلیمر صنعتی و قطعات فلزی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این قرارداد، می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *