مقالات پرینت سه بعدی

نگاهی دقیق به اسکنر سه بعدی POP کمپانی Revopoint

اسکنر سه بعدی POP
میزان رضایت شما

اسکنرهای سه بعدی زیادی در بازار وجود دارند که تصمیم گیری برای انتخاب را دشوار می کنند، به خصوص وقتی صحبت از اسکنرهای اقتصادی باشد. از همین رو کمپانی های به خصوصی به لطف ویژگی‌هایی که ممکن است در سایر اسکنرها کمیاب باشد، خود را از سایر کمپانی ها متمایز کرده اند. یکی از این نمونه ها، اسکنر سه بعدی POP از  Revopoint، کمپانی سازنده ی چینی است. این کمپانی در حال اجرای تعدادی از این ویژگی های جالب برای کاربران است، به عنوان مثال امکان بیرون بردن اسکنر. در ادامه نگاهی دقیق‌تر به این اسکنر سه‌بعدی دستی انداختیم.

اسکنر سه بعدی POP

Revopoint POP که توسط Revopoint به عنوان “اولین اسکنر سه بعدی درجه یک مصرف کننده” مورد استقبال قرار گرفت، به عنوان راهی برای ارائه کیفیت اسکنر حرفه ای به یک محصول مصرفی توسعه یافته است. در وب‌سایت کمپانی آمده: «اگر به کار خلاقانه با استفاده از تکنولوژی پرینت سه‌بعدی و تصویربرداری سه‌بعدی علاقه‌مند هستید، حتما می‌دانید که اسکنرهای سه‌بعدی با دقت بالا بسیار گران هستند یا معمولاً دقت کافی و استانداردی ندارند. از این رو ما با افتخار اسکنر Revopoint POP 3D را معرفی می کنیم، یک دستگاه تصویربرداری بسیار دقیق و در عین حال کامپکت که همان کار اسکنرهای سه بعدی صنعتی را بسیار مقرون به صرفه تر انجام می دهد”. یکی از ویژگی های خاص این اسکنر POP قابلیت آن در اسکن طیف گسترده ای از اشیاء است که به لطف تنظیمات زیاد آن امکان پدیر شده است.

اسکنر سه بعدی POP

کاربردهای اسکنر Revopoint POP Handheld

ویژگی های گوناگون و مقرون به صرفه بودن Revopoint POP تنها بخشی از چیزی است که آن را از رقبا متمایز کرده است. کاربران به لطف کابل USB، که هم برای منبع تغذیه و هم برای انتقال داده استفاده می شود، این امکان را دارند که اسکنر را به بیرون ببرند که محدودیت هایی را که فاصله و مکان و گاها هنگام استفاده از اسکنرهای دیگر به وجود می آید را از میان می برد.

همچنین ویژگی های قابل توجه دیگری وجود دارد که به افزایش تعداد سوژه های قابل اسکن کمک می کند. به عنوان مثال حالت های اسکن چندگانه و قابلیت اسکن از تمام زوایا. این ویژگی‌ها امکان اسکن باکیفیت و دقیق اشیایی که به طور سنتی قابل اسکن نبودند، مانند انسان‌ را فراهم می کند. به عنوان مثال، یکی از کاربران خاطرنشان کرد که با موفقیت توانسته است از اسکنر برای اسکن کاملا دقیقی از همسرش استفاده کند.

از ویژگی های قابل توجه اسکنر سه بعدی POP دقت بالای آن در ثبت جزئیاتی مانند مو است

نگاره 3) از ویژگی های قابل توجه اسکنر سه بعدی POP دقت بالای آن در ثبت جزئیاتی مانند مو است

همانطور که گفتیم اسکن انسان با این اسکنر نیز امکان پذیر است زیرا این اسکنر از یک نور میکرو دوچشمی اختصاصی استفاده می کند که از دقت داده های ابری نقطه سه بعدی به دست آمدهف اطمینان حاصل می کند. (بالاترین دقت تک فریم 0.3 میلی متر است). این اسکنر همچنین می تواند توسط کاربران در پلتفرم های مختلف به کار گرفته شود زیرا یکی از اولین اسکنرهای سه بعدی با دقت بالا است که از چهار سیستم عامل اصلی از جمله Mac و iOS استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اسکنر و قابلیت های آن می توانید به وبسایت این کمپانی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *