اخبار پرینت سه بعدی

کفش ورزشی پرینت سه بعدی HERON01

کفش ورزشی HERON01
میزان رضایت شما

سالهاست که صنعت کفش و گردانندگان صنعت AM در پروژه‌های نوآورانه کفش با یکدیگر همکاری می‌کنند. ممکن است کتانی های پرینت سه بعدی 4DFWD آدیداس یا کفش‌های کوهنوردی پرینت سه بعدی Athos را به خاطر بیاورید – کفش‌های پرینت سه بعدی کم کم راه خود را به سمت بازار اصلی طی می‌کنند. این بار، طراح مد Heron Preston که به بازیافت محصولات تقلبی و همکاری اش با اداره بهداشت شهر نیویورک، شناخته می شود؛ تصمیم گرفته است با استفاده از تکنولوژی پرینت سه بعدی کفش ورزشی HERON01 را به بازار عرضه کند. این همکاری با Zellerfeld، که یک کمپانی آمریکایی تأسیس شده توسط دانشجویان است، ایده ی ساخت یک کفش ورزشی کاملا پرینت سه بعدی جورابی بدون نیاز به چسب و دوخت Heron را به واقعیت تبدیل کرده است. این کفش ورزشی یک محصول نسبتاً کمیاب است زیرا اغلب از AM در ساخت تنها یک قسمت از کفش، مانند زیره کفش استفاده می‌شود.

کفش ورزشی HERON01

Preston در بیانیه ای گفت: “با AM، پتانسیل های تولید بی حد و اندازه است. من توانستم پروتوتایپ های کفش را تنها در عرض چند ساعت طراحی و چاپ کنم که با تولید به روش های سنتی، ماه ها طول می کشید. بی صبرانه منتظرم تا کفش ها نمونه های پیشرفته تر بیشتری را پرینت کنم.” از مزایای دیگر استفاده از پرینت سه بعدی امکان بازیافتکفش ها بعد از پایان طول عمر مفیدشان است.

کفش ورزشی HERON01

در حوزه ی پزشکی، فشن و یا صنعت خودرو، امروزه استفاده از تکنولوژی پرینت سه بعدی به منظور طراحی وساخت قطعات سفارشی دیگر چیز جدید نیست. در این مورد هم،  Heron Preston می‌خواهد کفش‌های شخصی‌سازی شده و کاملا سفارشی به مشتریان ارائه دهد. از این رو، مشتریان باید پاهای خود را با استفاده از گوشی هوشمند اسکن کنند و سپس صاحب کفش های پرینت سه بعدی خودشان شوند. کفش ورزشی HERON01 اکنون در سه رنگ در فروشگاه آنلاین StockX در دسترس قرار دارد. “رویکرد StockX در به چالش کشیدن بازار، بسیار با دیدگاه Heron به‌عنوان یک طراح و ارزش‌های Zellerfeld به عنوان یک برند هماهنگی دارد. تلاش شرکای ما در طول سالین در راستای جابه جایی مرزهای مد و فشن بوده است، و این کفش پرینت سه‌بعدی نوآورانه نیز نتیجه مستقیم این کار است.» Deena Bahri، مدیرعامل StockX

به گفته Cornelius Schmitt، مدیرعامل Zellerfeld، “همکاری بین سازندگان، طراحان و گردانندگان صنعت AM به این سادگی ها به پایان نمی رسد. Heron طراح واقعاً الهام‌بخشی است و پرینت سه‌بعدی به افراد رویا پرداز و خلاقی چون او این امکان را می‌دهد که به نوآوری هایشان در جهت بهبود و توسعه ی کفش ها ادامه دهند.»

طراح Heron Preston با کفش پرینت سه بعدی HERON01

نگاره 3) طراح Heron Preston با کفش ورزشی پرینت سه بعدی HERON01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *