اخبار پرینت سه بعدی, مقالات پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی قطعات یدکی مبلمان Siena Garden

مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden
4.5/5 - (2 امتیاز)

این یک واقعیت است که مبلمان مورد علاقه شما نهایتا فرسوده یا شکسته می شود، اما هیچ قطعه ی یدکی برای آن ها وجود ندارد و عوض کردن کل مبلمان هم کمی آزاردهنده است و به علاوه برای محیط زیست یا کیف پول تان هم آنچنان به صرفه نیست. به همین دلیل است که کمپانی آلمانی مبلمان Siena Garden تلاش کرد تا راه حلی برای این مشکل بیابد. به زودی، پرینت سه بعدی قطعات یدکی مبلمان وارد بازار خواهند شد. برای تحقق این امر، Siena Garden از Replique، یک پلتفرم دیجیتال که می‌توان با آن قطعات پرینت سه‌بعدی را بر حسب تقاضا ساخت؛ پشتیبانی عملیاتی دریافت می‌کند. هدف این مشارکت افزایش طول عمر مبلمان فضای باز است.

مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden

Replique شرکتی است که توسط زاج های انکوباتور BASF با ایده دیجیتالی کردن قطعات یدکی و تولید آن ها بر حسب تقاضا به گونه ای که در هر زمان و هر مکان در دسترس باشد، تاسیس شده است. این کمپانی پیش از این با Meile، تولید کننده لوازم خانگی برای توزیع لوازم جانبی پرینت سه بعدی با استفاده از سیستم دیجیتال Replique شریک شده بود. در حال حاضر Siena Garden قصد دارد تا از مزایای پرینت سه بعدی در تولید قطعات یدکی مبلمان به عنوان خدمات پس از فروش بهره ببرد و پرینت سه بعدی قطعات یدکی مبلمان را وارد بازار کند.

مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden

نگاره 2) مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden

Siena Garden یکی از پیشتازان بازار در فروش ابزار باغبانی و مبلمان فضای باز است. با پروژه ی “mission less for more”، این کمپانی قصد دارد استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی را در فلسفه شرکت خود بگنجاند. از جولای 2021، این پروژه شامل استفاده از پرینت سه بعدی در پروژه های مختلف نیز شده است.

این شراکت تا کنون 14 قطعه یدکی اول را تولید کرده است که می توان آنها را به صورت سفارشی در فروشگاه اینترنتی Siena Garden سفارش داد. با توجه به فروش مبلمان، اینها اجزای حیاتی مانند کلاهک پا، قطعات اتصال یا قطعات متحرک هستند. Replique از Siena Garden در ارزیابی قطعات یدکی مناسب، مشتریان را پشتیبانی می کند. به محض سفارش قطعه، توسط شبکه Replique به صورت AM تولید می شود. پلیمرهای مختلفی را می توان به عنوان متریال مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند، به ویژه آنهایی که برای استفاده در فضای باز نیز سازگار هستند و می توانند در برابر اشعه UV و رطوبت مقاومت کنند.

مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *