اخبار پرینت سه بعدی

مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden

مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden
میزان رضایت شما

این یک واقعیت است که مبلمان مورد علاقه شما نهایتا فرسوده یا شکسته می شود، اما هیچ قطعه ی یدکی برای آن ها وجود ندارد و عوض کردن کل مبلمان هم کمی آزاردهنده است و به علاوه برای محیط زیست یا کیف پول تان هم آنچنان به صرفه نیست. به همین دلیل است که کمپانی آلمانی مبلمان Siena Garden تلاش کرد تا راه حلی برای این مشکل بیابد. به زودی، این قطعات یدکی پرینت سه بعدی وارد بازار خواهند شد. برای تحقق این امر، Siena Garden از Replique، یک پلتفرم دیجیتال که می‌توان با آن قطعات پرینت سه‌بعدی را بر حسب تقاضا ساخت؛ پشتیبانی عملیاتی دریافت می‌کند. هدف این مشارکت افزایش طول عمر مبلمان فضای باز است.

مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden

Replique شرکتی است که توسط زاج های انکوباتور BASF با ایده دیجیتالی کردن قطعات یدکی و تولید آن ها بر حسب تقاضا به گونه ای که در هر زمان و هر مکان در دسترس باشد، تاسیس شده است. این کمپانی پیش از این با Meile، تولید کننده لوازم خانگی برای توزیع لوازم جانبی پرینت سه بعدی با استفاده از سیستم دیجیتال Replique شریک شده بود. در حال حاضر Siena Garden قصد دارد تا از مزایای پرینت سه بعدی در تولید قطعات یدکی مبلمان به عنوان خدمات پس از فروش بهره ببرد.

مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden

نگاره 2) مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden

Siena Garden یکی از پیشتازان بازار در فروش ابزار باغبانی و مبلمان فضای باز است. با پروژه ی “mission less for more”، این کمپانی قصد دارد استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی را در فلسفه شرکت خود بگنجاند. از جولای 2021، این پروژه شامل استفاده از پرینت سه بعدی در پروژه های مختلف نیز شده است.

این شراکت تا کنون 14 قطعه یدکی اول را تولید کرده است که می توان آنها را به صورت سفارشی در فروشگاه اینترنتی Siena Garden سفارش داد. با توجه به فروش مبلمان، اینها اجزای حیاتی مانند کلاهک پا، قطعات اتصال یا قطعات متحرک هستند. Replique از Siena Garden در ارزیابی قطعات یدکی مناسب، مشتریان را پشتیبانی می کند. به محض سفارش قطعه، توسط شبکه Replique به صورت AM تولید می شود. پلیمرهای مختلفی را می توان به عنوان متریال مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند، به ویژه آنهایی که برای استفاده در فضای باز نیز سازگار هستند و می توانند در برابر اشعه UV و رطوبت مقاومت کنند.

مبلمان فضای باز پرینت سه بعدی Siena Garden

author-avatar

درباره Sara abdolmotalebi

سارا عبدالمطلبی، دانشجوی گرافیک دیزاین دانشگاه هنر تهران و مترجم زبان انگلیسی هستم. همچنین در زمینه های موسیقی و تئاتر فعالیت می کنم.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *