اخبار پرینت سه بعدی, مقالات پرینت سه بعدی

پرینتر سه بعدی جدید Anycubic به Formnext می آید

Anycubic با پیشنهادات جدید به Formnext می آید
میزان رضایت شما

این هفته، هفته ی شلوغ برای سازنده پرینترهای سه بعدی Anycubic بود، زیرا که به تازگی از دو پرینتر رزینی رومیزی Anycubic Photon Mono 4K و Anycubic Photon Mono X 6K جدید خود رونمایی کرده است و در کنفرانس Formnext که از 16 تا 19 نوامبر در فرانکفورت آلمان برگزار می شود نیز، حضور خواهد داشت.

Anycubic با پیشنهادات جدید به Formnext می آید

جهت یادآوری، Photon Mono X 6K اولین پرینتر رومیزی 9 اینچی 6K است که در دسترس عموم است و دقت بی نظیر و سرعت چاپ فوق العاده ای را ارائه می دهد. رقابت با کیفیت پرینت این دستگاه در این رده قیمت بسیار سخت است.

Mono 4K که به عنوان یک پرینتر رزین سطح ابتدایی که همچنان کیفیت بالایی ارائه می دهد، برای افرادی که به دنبال گزینه ای اقتصادی تر هستند مناسب است.

به لطف سیستم تنظیم توان نور قابل تنظیم، هر دو پرینتر قادر به استفاده از رزین های مختلف هستند به این معنی که هر دو Photon Mono X 6K و Photon Mono 4K با رزین های استاندارد UV 405 نانومتری سازگار هستند و همزمان از رزین های دیگر با طول موج های مختلف نیز پشتیبانی می کنند.

FDM Anycubic

Anycubic همچنین در حال راه اندازی یک پرینتر سه بعدی FDM جدید به نام Vyper است. این اولین دستگاه مدلسازی (FDM) کاملا خودکار تراز کننده Anycubic است.

این پرینتر توسط بسیاری از کاربران و رسانه ها به عنوان دستگاهی با کاربری آسان لقب گرفته است. با عملکرد سریع و قابل اعتماد تراز خودکار و تکنولوژی با دقت بالا، کاربران بدون نیاز به تنظیمات اضافی پس از راه اندازی اولیه قادر به دستیابی به پرینت های خوبی خواهند بود.

پرینتر FDM شرکت Anycubic

نگاره 2) پرینتر FDM

“از ابتدای تأسیس، فعالیت ما به طور مداوم به تحقیق و توسعه، تولید و تجارت پرینترهای سه بعدی اختصاص داشته است.”James Ouyang، معاون رئیس Anycubic

پرینترهای LCD/DLP/FDM ما راه‌حل‌های AM متعددی را برای صنایع مختلف ارائه می‌کنند. با حضور در این نمایشگاه، Anycubic از فرصت عالی برای تبادل دانش با متخصصان صنعت، یادگیری بینش های پیشرفته صنعت و گوش دادن به صدای مشتریان خود نهایت استفاده را می برد. امیدواریم بتوانیم با تلاش‌های مستمر خود به رشد صنعت کمک کنیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات Anycubic می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *