اخبار پرینت سه بعدی, مقالات پرینت سه بعدی

مشارکت Usain Bolt و SprintRay در پروژه ی پرینت سه بعدی دندان

مشارکت Usain Bolt و SprintRay در پروژه ی پرینت سه بعدی دندان
میزان رضایت شما

Usain Bolt، دونده جامائیکایی و برنده هشت مدال طلای المپیک، با تولیدکننده جهانی پرینترهای سه بعدی و ارائه‌دهنده تجهیزات دندانپزشکی SprintRay، قراردادی پنج ساله امضا کرده است. به واسطه ی این سرمایه‌گذاری مقرر است که برنامه‌های بزرگی به کشور جزیره‌ای جامائیکا ارائه شود از جمله راه‌اندازی «آزمایشگاه‌های بولت، مجهز به SprintRay» – که با هدف ارائه مراقبت‌های دندان پزشکی به مردمان جامائیکا، فعالیت می کنند. علاوه بر این، بنیاد SprintRay، با مشارکت بنیاد بولت، کلینیک‌های دندان‌پزشکی مجهز به آزمایشگاه‌های دندان‌پزشکی سه بعدی و متحرک را برای رفع نیازهای دندانپزشکی ضروری شهروندان جزیره، به‌ویژه آن‌هایی که در مناطق دورافتاده‌تر جامائیکا ساکن هستند، ایجاد خواهد کرد. Bolt و SprintRay همچنین قصد دارند با انجمن دندانپزشکی جامائیکا برای پروژه پرینت سه بعدی دندان همکاری کنند.

مشارکت Usain Bolt و SprintRay در پروژه ی پرینت سه بعدی دندان

تخمین زده می شود که ارزش بازار جهانی پرینت سه بعدی دندان تا پایان سال 2025 به 930 میلیون دلار برسد، از این رو واضح است که چرا کمپانی هایی مانند SprintRay که جایگاه خود را در بازار محکم کرده اند، به دنبال گسترش ردپای جهانی خود در صنعت هستند. “بزرگترین ارزشی که SprintRay ارائه می دهد، صرفه جویی در زمان است که برای هر ذینفعی فراهم می شود، و هیچ شخص دیگری چون Usain Bolt بر روی زمین وجود ندارد که برای افزایش سرعت و زمان الهام بخش ما باشد.” Erich Kreidler، رئیس SprintRay در بیانیه ای مطبوعاتی.

بیشتر بخوانید...
SHINING 3D و اهمیت دندان پزشکی دیجیتال

مشارکت Usain Bolt و SprintRay در پروژه ی پرینت سه بعدی دندان

در حالی که کمپانی های دیگر ممکن است در کنار حوزه های دیگر، به پرینت سه بعدی دندانپزشکی نیز بپردازند، دندانپزشکی تمرکز اصلی SprintRay و پرینترهای سه بعدی آن است. پرینترهای SprintRay DLP نیاز به تعمیر و شرایط نگهداری خاصی ندارند و بسیار سریع هستند؛ همه ی این نکات این پرینترها را برای دندانپزشکی و به طور خاص این پروژه به گزینه ی ایده آلی تبدیل می کند.

این کمپانی آمریکایی نشست بعدی سه بُعدی خود را در میامی با Usain Bolt به عنوان سخنران اصلی میزبانی خواهد بود. این پروژه به جهت تسریع رفع نیاز حیاتی و برآورده نشده ی مراقبت های دندانی در سراسر جهان است، جامائیکا نقطه ی شروع آن است، جایی که به ازای هر 100000 نفر، کمتر از یک دندانپزشک وجود دارد. “من مشتاقانه منتظر همکاری با SprintRay هستم تا اعتماد به نفس و بهترین لبخند ممکن را به همه شهروندان این سیاره هدیه کنم.” Usain Bolt

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مشارکت می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

مشارکت Usain Bolt و SprintRay در پروژه ی پرینت سه بعدی دندان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *