مقالات پرینت سه بعدی

به روزرسانی نرم افزار و پروفایل های رزین در پرینتر سه بعدی دندان پزشکی

به روزرسانی نرم افزار و پروفایل های رزین در پرینتر سه بعدی دندان پزشکی
میزان رضایت شما

کمپانی پرینت سه بعدی دندان پزشکی SprintRay اخیرا با به روزرسانی نرم افزار و پروفایل های رزین در پرینتر سه بعدی دندان پزشکی در اکوسیستم دیجیتالی دندان سازی خود توسعه های چشم گیری ایجاد کرده است. پروفایل های رزین جدید، نمونه ی توسعه یافته ی برش زن لایه ها و نرم افزار جدیدی با قابلیت Pixel Toning. بیایید نگاهی دقیق تر بی اندازیم.

Pixel Toning

برخلاف پرینت خاکستری (Grayscaling) در پرینترهای سه بعدی دیگر، Pixel Toning با نمونه گیری قوی، جزئیات بسیار دقیق تر و صحیح تری را بازنمایی می کند. این روش با تنظیم شدت نور برای هر پیکسل به صورت جداگانه عمل می کند و قدرت نور را برای جزئیات کوچکتر، کم می کند. این روش سبب بازآفرینی قطعاتی هموار تر و دقیق تر می شود.

قابلیت Pixel Toning برای تمامی کاربران SprintRay به صورت رایگان در دسترس است، و با به روزرسانی به آخرین نسخه ی RayWare و  PrintOS فعال می شود.

برقراری تعادل بین در دسترس بودن متریال، سهولت در استفاده و کیفیت بالا ممکن است گاهی چالش برانگیز باشد. با این حال SprintRay مدام در حال گسترش مجموعه ی متریال های سازگارش است.

به روزرسانی نرم افزار و پروفایل های رزین در پرینتر سه بعدی دندان پزشکی

نگاره 1) به روزرسانی نرم افزار و پروفایل های رزین در پرینتر سه بعدی دندان پزشکی- pixel toning

پروفایل های متریال جدید:

  • Dreve IBT AND Surgical Guide
  • DENTCA Provisional Material
  • Bego Crown Material
  • KeyStone Materials for MoonRay

برش زن های موازی

برش زن های موازی جدید نسبت به برش زن های سنتی، از منابع کامپیوتر شما بسیار کارآمدتر بهره می برند. به جای برش دادن هر لایه به شیوه ی خطی، این برش زن موازی برش ها را به بخش هایی تقسیم می کند که سپس در سخت افزار کامپیوتر توزیع می شوند. این شیوه به مراتب سرعت برش زنی را بالا می برد.

حالت چاپ سریع

این قابلیت جدید در SprintRay امکان پرینت با لایه های ضخیم تر 200 میکرونی را فراهم می کند. نگهدارنده ی بیمار گم شده است؟ مدلی جدید با ترموفرمینگ پرینت کنید و در کمتر از یک ساعت قطعه ی جایگزین را آماده خواهید داشت. مدلی دیاگنوستیک برای آنالیز بیمار نیاز دارید؟ در عرض 30 دقیقه، پرینت و شسته شده در اختیار شما خواهد بود. این قابلیت در حال حاضر فقط در نسخه ی SprintRay Pro در دسترس است.

تمامی این ها نشان از تعهد SprintRay به تولید محصولات آینده نگر است. ما همچنان منتظر توسعه و بهبودهای بیشتر و بهتر خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *