اخبار پرینت سه بعدی

بودجه ی 50 میلیون دلاری LightForce برای ارتودنسی پرینت سه بعدی

بودجه ی 50 میلیون دلاری LightForce برای ارتودنسی پرینت سه بعدی
5/5 - (1 امتیاز)

طبق تحقیقات Emergen، انتظار می رود، ارزش بازار پرینت سه بعدی دندان تا سال 2028 به 12.46 میلیارد دلار برسد. اکنون، LightForce Orthodontics، خالق سیستم بریس های پرینت سه بعدی کاملاً قابل تنظیم، بودجه ای را به هرچه محکم تر کردن موقعیت خود در بازار دندانپزشکی پرینت سه بعدی اختصاص داده است. سری C سرمایه‌گذاری LightForce با قیمت 50 میلیون دلار بسته شد و توسط Kleiner Perkins رهبری شد، به علاوه ی دوره‌های قبلی از جمله AM Ventures.  “رویکرد نوآورانه LightForce به صنعتی که در 25 سال گذشته شاهد توسعه های تکنولوژیک نبود است، همان چیزی است که در ابتدا ما را جذب این فرصت سرمایه گذاری کرد.” Wen Hsieh، شریک Kleiner Perkins

بودجه ی 50 میلیون دلاری LightForce برای ارتودنسی پرینت سه بعدی

یکی از ارزش های منحصر به فرد LightForce Orthodontics این است که این شرکت در براکت های پرینت سه بعدی که متناسب با مورفولوژی دندان هر فرد است، تخصص دارد. در حالی که 70 درصد از بیماران به براکت نیاز دارند، برخلاف ترازهای دندانی مانند مواردی که در Invisalign و SmileDirect موجود است، سفارشی‌سازی بریس‌ها با پرینت سه بعدی LightForce محصولی به دست می دهد که با بریس‌های سنتی قابل دستیابی نیست. دکتر Alfred Griffin III، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران LightForce گفت: “LightForce برای ارائه گزینه های درمانی کاملاً سفارشی و ساخت ایالات متحده برای ارتودنتیست هایی که علاقه مند به ارائه بریس های مدرن به بیماران خود هستند، تاسیس شد.”

بودجه ی 50 میلیون دلاری LightForce برای ارتودنسی پرینت سه بعدی

یکی از محصولات شاخص LightForce Orthodontics، براکت‌های ابری آن‌ها است که براکت‌های آلومینا سرامیکی پلی‌کریستالی سفید رنگ پرینت سه‌بعدی و مخصوص هر بیمار هستند، که ماده‌ای کاملاً شبیه به براکت‌های قالب‌گیری تزریقی است. خط بریس های نیمه شفاف قابل سفارشی سازی در مقایسه با بریس های تولید انبوه موجود از نظر زیبایی یک گزینه برتر است. استفاده از مواد و نرم افزار چاپ سه بعدی اختصاصی LightForce به محصول نهایی اجازه می دهد تا با رنگ منحصر به فرد دندان های بیمار مطابقت داشته باشد، بنابراین دید کلی سیستم ارتودنسی کاهش می یابد.

LightForce علاوه بر سفارشی‌سازی بریس‌ها و درمان‌های ارتودنسی با پرینت سه‌بعدی، اکنون این توانایی را دارد که داده‌های پزشک و بیمار را به راحتی دیجیتالی کند، که به شیوه های سنتی، چالشی زمان‌بر و هزینه‌بر بود. با این فناوری پرینت سه بعدی، متخصصان ارتودنسی نه تنها می توانند بازدهی و کیفیت محصولاتشان را افزایش دهند، بلکه راحتی بیمار را نیز بهبود ببخشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فناوری LightForce می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *