اخبار پرینت سه بعدی

نرده های پرینت سه بعدی پلاستیکی UNIKAT.railings

نرده های پرینت سه بعدی پلاستیکی UNIKAT
میزان رضایت شما

استفاده از پرینت فلز و بتن در صنعت ساختمان سازی (اغلب بتن) را به دفعات دیده ایم و به ندرت خبری از پرینت پلاستیک در ساخت و ساز می شنویم به جز موارد محدودی که از پلاستیک به عنوان پرکننده در بتن استفاده شده. خبر خوب اینکه، اگر معمار هستید و طرفدار استفاده از ترموپلاستیک ها و فرم های مجاز پرینت سه بعدی، شرکت آلمانی UNIKAT.railings خط نرده های پلاستیکی پرینت سه بعدی خود راه اندازی کرده است.

این استارت آپ با Hans Weber Maschinenfabrik GmbH و دانشگاه علوم کاربردی در مونستر همکاری کرده است تا به یکی از اولین استارت آپ ها در آلمان تبدیل شود که از پرینت پلاستیکی در مقیاس بزرگ در ساخت و ساز در داخل کشور استفاده می کند.

اندازه هر قطعه پرینت شده حداقل 1×1 متر است و خریداران می توانند با استفاده از یک پیکربندی شبکه ای سه بعدی متناسب با شرایط، نصب آن را انجام دهند. پیکربندی در این لینک موجود است، و همچنین می توانید آن را در تصویر زیر مشاهده کنید.

نرده های پرینت سه بعدی پلاستیکی UNIKAT

بیشتر بخوانید: اسباب بازی سه بعدی

در پیکربندی، مشتریان بالقوه می‌توانند از بین انواع الگوهای چاپی انتخاب کنند و ابعاد پله‌هایی را که می‌خواهند برای آن نرده بسازند، وارد کنند. ابعاد شامل ارتفاع پله، عرض و پارامترهای معمول مورد نیاز برای طراحی نرده هایی از این قبیل است. با توجه به بخش سوالات متداول وب سایت شرکت، نرده های پله های مستقیم در حال حاضر در دسترس هستند.

به محض وارد کردن پارامترها، می توانید مدل سه‌بعدی را روی صفحه نمایش ببینید. البته، برای کسانی که نمی خواهند به این سیستم پیکربندی اکتفا کنند،  UNIKAT.railings می گوید که مشتریان می توانند الگوی مورد نظر خود را نیز آپلود کنند.

پله ها با دستگاه Hans Weber با استفاده از ترموپلاستیک پرینت می شوند و می توان سطح را مطابق با نیاز مشتری تکمیل کرد. این شرکت از همچنین به مشتریان اطمینان می‌دهد که ایمنی این نرده ها تضمین شده و از مهم‌ترین عوامل ساخت این محصول است و نرده‌های آن‌ها دارای استانداردها و گواهی‌هایی هستند که با مقررات هر کشور مطابقت دارند.

از مزایای نرده های پرینت سه بعدی UNIKAT.railings، آزادی بیشتر در ساخت فرم های پیچیده تر است که با روش های سنتی بسیار زمان گیر و گاها ناممکن است.

نرده های پرینت سه بعدی پلاستیکی UNIKAT

بنابراین، علاوه بر امکان از سفارشی‌سازی توسط سیستم پیکربندی و پرینت سه بعدی، ساخت این نرده‌ها در مقایسه با روش‌های سنتی ارزان‌تر است. و حتی به لطف پرینترهای بزرگ Hans Weber سریعتر نیز می باشد.

علاوه بر این، طبق وب‌سایت این شرکت، این روش تولید کارآمدتر که توسط پرینت سه‌بعدی ممکن شده است، منجر به افزایش ۹۰ درصدی راندمان CO2 می شود که یک امتیاز مثبت برای این شرکت و محصولش است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با UNIKAT.railings، می توانید به وب‌سایت آنها مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *