اخبار پرینت سه بعدی, مقالات پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی اسباب بازی های WB

پرینت سه بعدی اسباب بازی های WB
4/5 - (5 امتیاز)

کمپانی وارنر برادرز با همکاری تولید کننده ی عروسک های پرینت سه بعدی Toybox قصد دارد تا برای کاربران امکان پرینت سه بعدی اسباب بازی های WB را فراهم کند. در حال حاضر Toybox تعدادی از شخصیت های محبوب دنیای DC مانند بتمن، سوپرمن و واندر ومن را منتشر کرده است.

پرینت سه بعدی اسباب بازی های WB

نگاره 1) پرینت سه بعدی اسباب بازی های WB

Toybox چیست؟

Toybox پرینترهای کوچک FDM را که مخصوص کودکان هستند به فروش می رساند. این پرینترها نرم افزار های مخصوص به خود را دارند به علاوه ی وبسایتی که کودکان از طریق آن می توانند اسباب بازی های مورد علاقه ی خود را دانلود و پرینت کنند.

کاربران همچنین می توانند اسباب بازی های دلخواه خود را در بخش “Creator Space” وبسایت طراحی کرده و برای پرینت دانلود کنند.

در تصویر زیر می توانید یکی از مجموعه های اسباب بازی جدید این شرکت را مشاهده کنید. این مجموعه “justice league mystery box” نام دارد و سه مدل CAD جعبه مانند را در اختیار فرزندان شما قرار می دهد که می توانند آن ها را پرینت کنند، پس از باز کردن آن، یک شخصیت DC غافلگیر کننده را در آن ببینند.

مجموعه "justice league mystery box"

نگاره 2) مجموعه “justice league mystery box”

قیمت این بسته ها چگونه است؟

مجموعه “justice league mystery box” 2.28 دلار است به علاوه ی فیلامنت. بسته ی پرینتر سه بعدی برای شروع هم 299 دلار قیمت دارد.

“ما از این همکاری با کمپانی وارنر برادرز بسیار خوشحالیم. در حال حاضر ما تنها کمپانی هستیم که پرینت اسباب بازی در خانه با پرینتر سه بعدی ایمن را امکان پذیر کرده است.”

ساختن این اکوسیستم کامل حول پرینت سه بعدی، بی شک کسب و کار جذابی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *