اخبار پرینت سه بعدی

مجموعه اکسسوری های پرینت سه بعدی Mango

مجموعه اکسسوری های پرینت سه بعدی Mango
میزان رضایت شما

برند اسپانیایی Mango از مجموعه ی اکسسوری های پرینت سه بعدی اش رو نمایی کرد. این مجموعه شامل 7 طرح است: یک کیف، صندل، یک گردنبند، یک چوکر، یک یقه و دو جفت گوشواره ی متفاوت. این مجموعه در راستای یکی از اهداف اصلی این برند یعنی تولید محصولات پایدارتر برای مصرف کنندگان بوده است. در واقع سال گذشته هم مجموعه اکسسوری های پایدارتر و دوست دار محیط زیست دیگری به بازار عرضه کرد. این بار Mango برای بار دیگر همین ایده را دنبال کرده و مجموعه ی اکسسوری هایی را با استفاده از پرینت سه بعدی و ترکیبی از مواد طبیعی تولید کرده است که هیچ پسماندی تولید نمی کنند.

مجموعه اکسسوری های پرینت سه بعدی Mango

روز به روز کاربرد تکنولوژی پرینت سه بعدی در صنعت پوشاک افزایش پیدا می کند. در واقع، این اولین باری نیست که شاهد استفاده ی برندهای بزرگ از پرینت سه بعدی در تولید پوشاک و اکسسوری هستنیم. در چندین مناسبت افراد مشهور را با پوشاک و اکسسوری های پرینت سه بعدی دیده ایم. بدون شک این پروژه های فشن و پرینت سه بعدی پتانسیل این تکنولوژی را در صنعت پارچه و پوشاک نشان می دهند.

مجموعه اکسسوری های پرینت سه بعدی Mango

Mango و اکسسوری های پرینت سه بعدی

این مجموعه متعلق به طراحی های بهار/تابستان 2021 است و به همین دلیل هم به شکل گل و یاس هستند. جهت توسعه ی این مجموعه ، Mango با استارت اپ فرانسوی Comme des Machines همکاری کرده است که گروهی از هنرمندان متخصصص در زمینه ی تولید پوشاک پایدار به وسیله ی تکنولوژی پرینت سه بعدی هستند. گروه به سراغ ترموپلاستیک های قابل بازیافت پلی اورتان (TPU) رفتند که از مواد گیاهی ساخته شده اند. این مجموعه از 90% متریال پایدار مانند PLA، سرامیک و چوب و پلاستیک های تجزیه پذیر درست شده است.

کمپانی با مدیریت Toni Ruiz در یک نشست خبری عنوان کرد: ” هر گرم از پسماند تولید نشده، تبدیل به CO2 آزاد نشده می شود. این پایدارترین شکل تولید است که وجود دارد.” با این ابتکار عمل، Mango ثابت کرده است که هدفش حفظ و تقویت تعهدش به تولید محصولا پایدار است و در واقع، هدف کمپانی تولید 100% پارچه های پنبه ای پایدار و بازیافت 50% از پلی استر تا سال 2025 است. تا به امروز، 79% محصولات این برند، برچسب “پایدار” خورده اند. می توانید کل مجموعه را اینجا مشاهده کنید.

مجموعه اکسسوری های پرینت سه بعدی Mango

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *