اخبار پرینت سه بعدی, مقالات پرینت سه بعدی

پلتفرم پروتوتایپینگ سریع RapidDirect

پلتفرم پروتوتایپینگ سریع RapidDirect
میزان رضایت شما

پروتوتایپینگ سریع به طراحان کمک می‌کند ایده های جدیدی را به مشتریان خود معرفی کنند تا بازخوردی ملموس و واقعی دریافت کنند؛ انجام این کار در سریع‌ترین زمان ممکن، با حداقل هزینه، جایی است که کمپانی ها مزیت رقابتی کسب می‌کنند. بنابراین، هنگامی که RapidDirect پلتفرم Instant Quote خود را راه اندازی کرد، ابزاری را معرفی کرد که می تواند برای بسیاری از مشاغل در زمینه ی AM تحولات عظیمی ایجاد کند. علاوه بر RapidDirect، کمپانی هایی مانند MakerOS و SOLIDWORKS نیز با هدف با هد مشابه فعالیت می کنند. علاوه بر این، در چین، تعداد کمی کمپانی مشغول در زمینه پروتوتایپینگ سریع وجود دارند که خدمات با کیفیت بالا را با قیمت های رقابتی ارائه می دهند.

پلتفرم پروتوتایپینگ سریع RapidDirect
علاوه بر ایجاد امکان مقایسه ی سریع قیمت‌ها بین ارائه‌دهندگان، RapidDirect به تولیدکنندگان این امکان را می‌دهد که بتوانند قیمت متریال های مختلف و تکنیک های پرینت سه بعدی متنوع را نیز مقایسه کنند. “ما متوجه شکاف بزرگی که در حال حاضر در فضای تولید سریع از نظر قیمت ها وجود دارد، هستیم. نیاز به کوتاه کردن چرخه توسعه محصول و کاهش ریسک های سرمایه گذاری و در عین حال صرفه جویی در هزینه ها، روز به روز در حال افزایش است.” Leon Huang، مدیر عامل RapidDirect .”صنعت پروتوتایپینگ سریع نیز پروسه ی قیمت گذاری دست و پاگیری دارد. برای متقایان پروتوتایپ، دریافت مظنه ی قیمت از چندین تولید کننده به جهت مقایسه، دشوار است. هدف سیستم آنلاین ما، پر کردن شکاف بین سیستم‌های تولید فیزیکی و دیجیتال است.»

پلتفرم پروتوتایپینگ سریع RapidDirect

نگاره 2) RapidDirect کارخانه‌های تولیدی خود را در Shenzhen دارد و قادر است تا 30 درصد قیمت های سفارشات پروتوتایپینگ سریع را کاهش دهد

بسیاری از پلتفرم‌های آنلاین که قیمت‌های فوری ارائه می‌دهند، پروژه هایی را که دریافت می‌کنند به تولید کننده های دیگری می سپارند. با این حال، از آنجایی که RapidDirect کارخانه‌های تولیدی خود را در Shenzhen دارد، قادر است تا 30 درصد قیمت ها را کاهش داده و در مقایسه با پلتفرم‌های پروتوتایپینگ سریع مشابه، با زمان قابل اطمینان تری کار را ارائه دهد. Prototech Asia، یک کمپانی فرانسوی مستقر در چین، نیز در این فضا با ارائه خدمات پروتوتایپینگ سریع و پرداخت های با کیفیت بالا در حال رقابت است و کارخانه ی آنها در جنوب شانگهای در استان ژجیانگ واقع شده است.

پلتفرم  RapidDirect داده های طراحی آپلود شده از فایل های CAD را تجزیه و تحلیل می کند. اطلاعات زمان واقعی، قیمت‌گذاری، انواع متریال و گزینه‌های فینیشینگ نیز بلافاصله پس از تکمیل ارسال قابل مشاهده هستند. برای مشتریان امکان مقایسه ی قیمت‌ها را فراهم می کند و در نهایت زمان ارائه ی کانسپت طراحی را کاهش می دهد. مشاوره های تیم مهندسی داخلی RapidDirect می تواند در انتخاب مواد اولیه، طراحی پروتوتایپ های سفارشی، نکات صرفه جویی در هزینه، و همچنین نکات فنی برای تولید نهایی به مشتری کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پلتفرم  RapidDirect به این مطلب مراجعه کنید.

پلتفرم پروتوتایپینگ سریع RapidDirect

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *