اخبار پرینت سه بعدی

۵ ویدیو برتر پرینت سه بعدی

۵ ویدیو برتر پرینت سه بعدی
4/5 - (1 امتیاز)

در این مطلب ۵ ویدیو برتر پرینت سه بعدی را خواهیم دید.  چگونه DQBD فناوری پرینت سه بعدی Stratasys را برای تولید زین های دوچرخه راحت‌تر و ارگونومیک به کار برده است. به آزمایشگاه 3Dnatives می رویم، که این بار پرینتر سه بعدی BCN3D Sigma D25 را مورد آزمایش قرار داده است. سپس به این سوال پاسخ می دهیم که آیا AM جایگزین ماشینکاری CNC خواهد شد؟ با مزایا و معایب خانه فیبوناچی پرینت سه بعدی آشنا خواهیم شد و در نهایت، به دبی می رویم، جایی که Prusa “آینده تولید” را به نمایش گذاشته است.

۵ ویدیو برتر پرینت سه بعدی

۱: در این ویدیو خواهیم دید که چگونه DQBD، شرکت طراحی آلمانی برنده جایزه GmbH، از پرینتر سه بعدی H350شرکت Stratasys برای پرینت سه بعدی زین های دوچرخه استفاده کرده است. این زین ها در مقایسه با نمونه های استاندارد موجود، سطح راحتی و کارایی بالاتری را ارائه می دهند. علاوه بر این، DQBD ادعا می کند که AM، کاهش هزینه های تولید و متعاقبا تحویل سریعتر را امکان پذیر می کند.

۲: آزمایشگاه 3Dnatives این بار پرینتر سه بعدی Sigma D25 از سازنده اسپانیایی BCN3D را مورد آزمایش قرار داده است. پس از صدها ساعت چاپ، همکار ما الیوت به سوالاتی مانند این که فرآیند نصب دستگاه چگونه است، چه نوع نرم افزاری باید استفاده شود، کیفیت نهایی قطعات پرینت سه بعدی چقدر است، پاسخ می دهد. ویدیو زیر را از دست ندهید تا نمره نهایی را که به دستگاه دادیم ببینید.

۳: آیا درباره خانه فیبوناچی چیزی شنیده اید؟ این سازه پرینت سه بعدی واقع در کانادا که به Airbnb تبدیل شده است، پروژه ای بسیار نوآورانه در بخش ساخت و ساز است و مصداقی از پتانسیل روزافزون پرینت سه بعدی در این زمینه. با این حال، مزایا و معایب این نوع خانه چیست؟ برای دانستن نکات مثبت و منفی این ویدیو را از دست ندهید.

۴: آیا پریت سه بعدی جایگزین ماشینکاری CNC خواهد شد؟ این سوالی است که اغلب در صنعت تولید مطرح می شود. رشد تصاعدی AM در حال تغییر پارادایم این بخش است که در حال حاضر به عنوان یک روش تولید مکمل استفاده می شود. علاوه بر این، ما به طور فزاینده ای شاهد کاربرد آن در صنایع مختلف، از پزشکی گرفته تا هوافضا و کالاهای مصرفی هستیم. برای پاسخ به این سوال و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده پرینت سه بعدی در تولید، این ویدیو را از دست ندهید.

۵: در اکسپو جهانی دبی، برنامه‌ها و ماشین‌های متعددی به پرینت سه بعدی اختصاص داده شده‌اند، مانند مجسمه پرینت سه بعدی دیوید. در این میان، سیستم مزرعه خودکار تولید کننده Prusa را نیز می توان دید. این ابر پرینتر از 34 پرینتر سه بعدی Prusa CoreXY اصلی تشکیل شده است که توسط نرم افزار Prusa Connect کنترل می شوند و به گفته ی این شرکت، آینده تولید است. در این ویدیو می توانید این سیستم را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *