اخبار پرینت سه بعدی

پهباد های نسل جدید Firestorm Labs و Greenjets

پهبادهای نسل جدید Firestorm Labs و Greenjets
میزان رضایت شما

پهبادهای نسل جدید Firestorm Labs و Greenjetsدو شرکت Firestorm Labs و Greenjets برای توسعه پهپاد با استفاده از تولید افزودنی به یکدیگر ملحق شده اند. آزمایشگاه‌های Firestorm که به خاطر سیستم پهباد مدولار (MUAS) شناخته می‌شوند، قصد دارد یک بدنه و موتور پهپاد 100٪ ساخته شده با مواد افزودنی را با کمک تخصص Greenjets در موتور الکتریکی ایجاد کند. این همکاری قطعات پرینت سه بعدی و قابل تعویض بدنه هواپیما Firestorm را با تکنولوژی فن پیشرفته Greenjets ادغام می‌کند. با استفاده از تولید افزودنی، آنها به دنبال ممکن ساختن نسل بعدی سیستم های موتور تولید انبوه هستند که سازگار و مقرون به صرفه باشند.

استفاده از پرینت سه بعدی به آزمایشگاه های Firestorm اجازه می دهد تا پهپادهایی با انعطاف پذیری و سرعت بیشتر تولید کند که کاملاً پاسخگوی نیازهای در حال تکامل مشتریان در حوزه‌ی دفاع و امنیت است. فرآیند تولید پرینت سه بعدی و طراحی شده توسط کامپیوتر آنها امکان اصلاح سریع پیکربندی پهپادها و همچنین امکان برآورده کردن طیف گسترده ای از نیازهای ماموریت را فراهم می کند. با کمک هوش مصنوعی و machine learning، اجزا به طور کاربردی تولید و مونتاژ می شوند و راه حلی سریع ارائه می دهند.

مشارکت با Greenjets معماری پیشرانه IPM آنها را به عرضه می‌کند که به دلیل عملکرد بی صدا و کارآمد خود مشهور است. رویکرد تولید افزودنی Greenjets با تسهیل سفارشی‌سازی سریع و انطباق با هواپیماها و سناریوهای مختلف ماموریت، دیدگاه Firestorm را تکمیل می‌کند. هدف Firestorm و Greenjets با ترکیب فناوری های خود، دستیابی به چاپ 100٪ سه بعدی کل بدنه و موتور پهپاد است. این رویکرد امکان ادغام بارهای متعدد را فراهم می کند و موفقیت ماموریت را حتی در محیط های چالش برانگیز تضمین می کند.

پهبادهای نسل جدید Firestorm Labs و Greenjets

این همکاری در بهترین زمان روی داده، زیرا تقاضا برای سیستم های پهپاد ارزان قیمت هرروزه در حال افزایش است. روش‌های سنتی تولید برای پاسخگویی به این تقاضا بی وقفه تلاش می‌کنند، و توانایی تولید سریع پهباد به عاملی حیاتی در موقعیت‌های جنگ و درگیری‌های نظامی تبدیل شده است، همانطور که در اوکراین دیدیم .

شرکت Firestorm Labs و Greenjets راه حل منحصر به فردی را برای رفع این نیاز ارائه می دهند و مزیت رقابتی را برای وزارت دفاع ایالات متحده و متحدانش فراهم می کنند.

Dan Magy، مدیر عامل شرکت Firestorm Labs، بر اهمیت شیوه‌ی تولیدشان در تامین تقاضای فزاینده برای پهپاد تاکید می کند. فرآیند ساده آنها امکان تولید یک پهباد با ظرفیت 25 پوند را تنها در 9 ساعت دارد که با آزمایش کامل در حدود 24 ساعت تکمیل می‌شود. این چرخه تولید کارآمد، تحویل به مشتریان را ظرف 48 تا 72 ساعت پس از سفارش امکان‌پذیر می‌سازد و استقرار به موقع پهبادها در شرایط بحرانی را تضمین می‌کند. ” اکنون مسئله این است که چه کسی می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن محصول ارائه دهد.. ما معتقدیم راه حل Firestorm-Greenjets به وزارت دفاع ایالات متحده و متحدانش یک راه حل فناوری منحصر به فرد برای پیروزی ارائه می دهد.”

Anmol Manohar، بنیانگذار Greenjets، بر پتانسیل تحول آفرین این ایده‌ی مشترک برای بدنه‌ی هواپیما و موتور UAS با سرعت پرینت سه بعدی تاکید کرد. با توجه به راه اندازی این راه حل نوآورانه در ماه های آینده، آزمایشگاه های فایر استورم و گرین جت ها آماده هستند تا صنعت پهبادها را متحول کنند و نیازهای در حال تکامل مشتریان در حوزه‌ی دفاع و نظامی را برآورده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بیانیه مطبوعاتی این دو شرکت مراجعه کنید.

 

منبع: 3Dnatives

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *