اخبار پرینت سه بعدی

Conflux مبدل‌ حرارتی پرینت سه بعدی برای AMCM تولید می‌کند

Conflux مبدل‌ حرارتی پرینت سه بعدی برای AMCM تولید می‌کند
میزان رضایت شما

Conflux مبدل‌ حرارتی پرینت سه بعدی برای AMCM تولید می‌کند

Conflux Technology، متخصص استرالیایی در مبدل های حرارتی ساخته شده با استفاده از تکنولوژی تولید افزودنی فلزی (AM)، تولید سری مبدل های حرارتی گاز آرگون را برای چاپگر سه بعدی AMCM M 4K آغاز کرده است. AMCM (Additive Manufacturing Customized Machines)، یک شرکت گروه EOS، متخصص در طراحی پلتفرم های EOS موجود برای رفع نیازهای خاص مشتریان است.

Conflux Technology پیش از این نیز در مجموعه AM Ventures که توسط دکتر هانس لانگر، موسس EOS هدایت می‌شود همکاری داشته اند. از این رو، همکاری این دو شرکت با رویکرد به حداکثر رساندن سازگاری داخلی محصولاتشان منطقی است. Conflux مبدل حرارتی گاز آرگون را در Formnext 2023 (7-11 نوامبر) در فرانکفورت، آلمان، در سالن 11.1، غرفه E45 به نمایش خواهد گذاشت.

مایکل فولر، مدیر عامل Conflux Technology، در یک بیانیه مطبوعاتی در مورد تولید سری مبدل‌های حرارتی پرینت سه بعدی توسط Conflux Technology برای چاپگر سه بعدی AMCM M 4K، گفت: «در اختیار گذاشتن تخصصمان در تولید مبدل‌های حرارتی به صنعت ماشین ابزار [AM] پروژه‌ی طولانی مدتی بوده است. اکنون با انطباق موفقیت آمیز فناوری Conflux Core، این برنامه در پلتفرم برتر AMCM عملی شده است. گسترش کسب و کار در سرتاسر بخش ماشین آلات صنعتی با فناوری انتقال حرارت کارآمد مان از طریق موارد تجاری قانع کننده و کیفیت تضمین‌شده، تمرکز اصلی تیم ما است. مارتین بولمر، مدیر عامل AMCM، گفت: «تیم مهندسان Conflux امکان منحصر به فردی را برای استفاده از تکنیک‌های [AM] برای ارائه عملکرد برتر انتقال حرارت ایجاد کرده‌اند. ما را قادر می سازد تا مرزهای کاری را که ماشین های چاپ سه بعدی فلزی ما می توانند انجام دهند را به پیش ببریم.

Conflux مبدل‌ حرارتی پرینت سه بعدی برای AMCM تولید می‌کند

به گفته AMCM، استقرار مبدل حرارتی Conflux به قدری موفقیت آمیز بوده است که این شرکت قصد دارد از همین فناوری در چاپگر سه بعدی M 8K آینده خود استفاده کند. این واقعیت که AMCM در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از راه‌حل‌های مبدل حرارتی Conflux Technology در پلتفرم‌های دیگر است، نشان می‌دهد که با ادامه همکاری، می‌تواند به طور بالقوه AMCM را به سمت توسعه محصولاتی سوق دهد که این شرکت قبلاً در نظر نمی‌گرفت. علاوه بر این، افزایش موفقیت با استفاده از قطعات چاپ شده سه بعدی در پرینترهای سه بعدی می تواند به EOS اجازه دهد تا یک بار دیگر مدیریت زنجیره تامین مبتنی بر AM را متحول کند. این شرکت فقط یک تولیدکننده تجهیزات اصلی (OEM) نیست، بلکه یک سهامدار کلیدی در صنعت و همچنین یکی از ارائه دهندگان پیشرو خدمات مشاوره است. به نوبه خود، هر کاری که EOS انجام می دهد پتانسیل بسیار زیادی ​​برای رایج شدن در سراسر این حوزه دارد. البته این بدان معنا نیست که همه در شرف شروع پرینت سه بعدی پرینترهای سه بعدی هستند، اما به این معناست که خودی های صنعت درک می کنند که هدفی که در درازمدت برای رسیدن به آن کار می کند چقدر مهم است.

 

منبع: 3dprint

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *