اخبار پرینت سه بعدی, مقالات پرینت سه بعدی

ICON و Lennar بزرگترین مجتمع مسکونی پرینت سه بعدی تگزاس را می سازند

ICON و Lennar بزرگترین مجتمع مسکونی پرینت سه بعدی تگزاس را می سازند
میزان رضایت شما

ICON همچنان به اثرگذاری در بخش ساخت و ساز پرینت سه بعدی ادامه می دهد. این کمپانی فناوری ساخت و ساز همین هفته اعلام کرد که با Lennar و BIG-Bjarke Ingels Group همکاری کرده است تا پرینت سه بعدی بزرگترین مجتمع مسکونی در تگزاس را بسازد. آنها مجموعه ای شامل 100 خانه را در آستین، تگزاس خواهند ساخت.

پرینت سه بعدی بزرگترین مجتمع مسکونی در تگزاس

پرینت سه بعدی در سال گذشته در بخش ساخت و ساز رونق چشمگیری داشته است. خود ICON چندین پروژه (هم در زمین و هم در فضا) را اجرا کرده است، از جمله اولین پروژه چند خانه در تگزاس و فروش اولین خانه پرینت سه بعدی خود در ایالات متحده. اگرچه آنها تنها بازیکن این میدان نیستند. تنها در ایالات متحده، امسال شاهد اولین ساختمان پرینت سه بعدی در فلوریدا بودیم، یک خانه پرینت سه بعدی مقرون به صرفه که توسط Habitat for Humanity در آریزونا و در محله ی خانه های انرژی خالص صفر پرینت سه بعدی Mighty Building ساخته شد. با افزایش قیمت مسکن و ادامه کمبود نیروی کار، پرینت سه بعدی رشد بسیاری داشته است و یکی از راهکارهای مقابله با بحران مسکن در سراسر جهان دانسته می شود.

بیشتر بخوانید...
پرینت سه بعدی اولین ساختمان مسکونی در آلمان

پرینت سه بعدی بزرگترین مجتمع مسکونی در تگزاس

در این مورد به خصوص، این مجموعه نتیجه روابط عمیق بین Lennar، شرکت خانه سازی پیشرو آمریکایی، و Icon است. در واقع، Lennar یکی از سرمایه گذاران در دور مالی اخیر 207 میلیون دلاری ICON بود. این شرکت‌ها امیدوارند که به لطف پرینت سه بعدی، بتوانند خانه‌های مقاوم و کم‌مصرف را به روشی تولید کنند که نسبت به روش‌های سنتی سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر باشد. در بیانیه مطبوعاتی، آنها اشاره کردند که از سیستم Vulcan ICON استفاده خواهند کرد که نه تنها قادر به ساخت خانه‌ها و سازه‌هایی مطابق با استاندارد بین‌المللی ساختمان (IBC) است بلکه مستحکم تر و ماندگارتر هم هستند. آنها به ویژه اهمیت این فناوری را به عنوان راهی برای ساخت خانه های مقاوم که در برابر آب و هوای سخت و بلایای طبیعی انعطاف پذیرتر هستند، یادآور می شوند.

این همکاری همچنین شامل شرکت معماری مشهور BIG-Bjarke Ingels Group است که در طراحی سازه ها مشارکت خواهد داشت. هدف آنها ایجاد “مجموعه متنوعی از فضاهای مسکونی معاصر با کانسپت های متمایز” است. پرینت سه بعدی نیز در طراحی موثر خواهد بود زیرا آنها امیدوارند بتوانند زیبایی شناسی خانه ای در حومه شهر را با قابلیت های پرینت سه بعدی، مانند ساخت دیوارهای منحنی، مدرن کنند.

پرینت سه بعدی بزرگترین مجتمع مسکونی در تگزاس
مدیرعامل ICON، آقای Ballard در نتیجه گفت: “وجود ICON به عنوان پاسخی به بحران جهانی مسکن و قرار دادن این فناوری در خدمت به جهان است. پرینت سه بعدی در مقیاس ساخت و ساز نه تنها خانه های با کیفیت بالاتر را سریعتر و مقرون به صرفه تر تحویل می دهد، بلکه ناوگان پرینترها می توانند نحوه ساخت کل یک مجتمع را برای به بهترین شیوه تغییر دهند. ایالات متحده با کسری حدود 5 میلیون خانه جدید مواجه است، بنابراین نیاز عمیقی به افزایش سریع عرضه بدون به خطر انداختن کیفیت، زیبایی یا پایداری وجود دارد و این دقیقاً نقطه قوت فناوری ما است. شراکت با Lennar، یک سازنده خانه پیشرو و متعهد به نوآوری، افتخار و نقطه عطفی برای ICON است. ما بر این باوریم که پرینت سه بعدی بزرگترین مجتمع مسکونی در تگزاس نقطه عطفی در تاریخ توسعه مجتمع های مسکونی آینده خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پروژه میتوانید به بیانیه مطبوعاتی مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *