اخبار پرینت سه بعدی

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی
میزان رضایت شما

یکی از مزایای نوشتن در مورد پرینت سه بعدی آن است که نبض آن چه در دنیای AM اتفاق می افتد و آن چه که ممکن است اتفاق بیافتاند را زیر انگشتانتان دارید. “چند سالی است که برخی از قطعات هنریم را روی پرینترهای FDM خودم پرینت می کنم؛ اما به طور کلی، محدودیت کار تنها با پلاستیک برای طرح های خاص من مناسب نبود. از طرفی اخیراً، چندین کمپانی شروع به ارائه پرینت سه بعدی فلزی با قیمت هایی مقرون به صرفه ای بودند که به من امکان آزمایش ساخت زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی را می داد. من قطعه ای طراحی کردم که با ماشینکاری ساخته نمی شد؛ تا امکان پرینت طرح های پیچیده ترم را آزمایش کنم. من که شیفته کلاغ ها هستم، Raven را طراحی و آن را روی مس و فولاد پرینت کردم.”

 

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی

نگاره 1) زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی

خلاقیت، نامحدود

“با پرینت موفقیت آمیز چنین هندسه ی پیچیده ای، روی طرح های بیشتری کار کردم، که ساخت اکثر آنها بدون پرینت سه بعدی تقریبا غیرممکن است. هر دو شکل و فرم های ارگانیک و عناصر مکانیکی در کارهای من پیدا می شود، و قطعا بدون پیشرفت های اخیر در پرینت سه بعدی فلزی نمی توانستم این کار را انجام دهم. Scarab ترکیب استایل های معماری با یک حشره است.”

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی-Scarab

نگاره 3) Scarab

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی-Honey

نگاره 4) Honey

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی-Scepter

نگاره 5) Scepter

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی-Turbine

نگاره 6) Turbine

نتیجه گیری سریع از ایده های سریع

نتایج سریع از الهام خود به خود”پرطرفدارترین قطعه من، پر معنی ترین نیز هست. هنگام تماشای ویدئوی یکی از یوتیوبرهای محبوبم Kyle Hill به نام “اوتیسم ابرقدرت من است”، چیزهای زیادی در رابطه با اینکه چگونه تطبیق نیازها و حساسیت های خاص افراد، می تواند زندگی آنها را بهبود ببخشد. ناگهان جرقه ای در مغزم، میل به آگاهی رسانی در این زمینه را در من به وجود آورد. من سعی کردم قطعه ای را طراحی کنم که نشان دهنده قدرتی باشد که چنین افرادی در صورت مورد توجه قرار گرفتن نیازهایشان حس می کنند، و همچنین یادآوری این نکته که همه ما در پشت سپرهایی که جلوی خود می گیریم، شکننده هستیم. Shield of Separation نتیجه آن تلاش است. این پیچیده ترین قطعه من است و 5 دلار از فروش هر گردنبند به The Asperger/Network Autism اهدا می شود.

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی

زیورآلات پرینت سه بعدی فلزی

دانستن این که مرحله پروتوتایپینگ، سریع و ارزان خواهد بود به من کمک کرد تا از مرحله ی تردید که اغلب ما در پروسه های خلاقانه تجربه می کنیم، عبور کنم. با پرینت سه بعدی، وقتی با ایده ی خلاقانه ای روبرو شوم، می توانم آن را مدل کنم و برای پرینترها بفرستم و مطمئن باشم که نمونه ی فیزیکی را تنها در عرض چند هفته دریافت می کنم و نه چند ماه بعد که به کلی فراموش کرده ام چه چیزی طراحی کردم. همچنین این حس اطمینان به وجود می آید که می دانم وقتی چیزی را احساس می کنم، می توانم آن را بیان کنم.

بدون پرینت سه بعدی، من قادر به اهداء کمک مالی به AANE نبودم؛ زیرا هیچ راهی برای ابراز احساسات و افکارم به نحوی که مردم را ترغیب به باز کردن کیف پولشان کند، نداشتم. اگر می خواهید از این هدف خاص حمایت کنید، می توانید از کد تخفیف 10 % SPECTRUMLOVE استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *