اخبار پرینت سه بعدی

ریبرندینگ BLB Industries و نام جدید Industry

ریبرندینگ BLB Industries و نام جدید Industry
میزان رضایت شما

تولید کننده سوئدی پرینتر سه بعدی، BLB Industries، اعلام کرده است که به “Industry” تغییر نام داده است و قصد دارد با استراتژی های جدید (سبز) به مسیر خود ادامه دهد.

Industry تولید کننده معروف سیستم های FGF است که به جای فیلامنت، از گرانول های ترموپلاستیک برای پرینت سه بعدی قطعات پلاستیکی استفاده می کند.

Industry
نام حقوقی جدید این شرکت The Industry Sweden AB است و از این پس تحت عنوان Industry معرفی می شوند. این کمپانی علاوه بر نام جدید، محل استقرارش را از Värnamo (جایی که از زمان تأسیس شان در سال 2016 در آن مستقر بودند) به Malmö در ساحل جنوبی کشور منتقل می کند.

“انتقال کمپانی به Malmö با فاصله کمی که به فرودگاه بین المللی دارد، پایه و اساس یک کمپانی جدید را در چهارمین انقلاب صنعتی بنا می کند و همچنین امکان تبدیل مواد بازیافتی محلی را به هر محصولی به روش پرینت سه بعدی نیز فراهم می کند.” Stefan Larsson، مالک کمپانی

“با تخصص ما در نرم افزارهای طراحی طراحی سه بعدی و تکنولوژی تولید سه بعدی، هدف ما ساخت یک کمپانی موفق جدید با تکنولوژی سبز از سوئد و آماده سازی آن برای بازار بزرگ جهانی است که تخمین زده می شود در طی 4 سال آینده از بازاری با ارزش 12 میلیارد دلاری به 120 میلیارد دلار برسد.”

ریبرندینگ BLB Industries و نام جدید Industry

این آغاز یک مدل تجاری جدید برای این کمپانی خواهد بود و تمرکز آن ها بر توسعه ی این نام تجاری با محصولات جدید و با هدف مبارزه با آلودگی پلاستیک.

از این رو، کمپانی در حال برنامه ریزی برای رونمایی از یک پرینتر صنعتی جدید FGF است که با در نظر گرفتن مسئله ی تولید انبوه دوباره طراحی شده است.

سیستم FGF برای استفاده از پلاستیک های بازیافتی گزینه ی ایده آلیست زیرا تعداد مراحل پردازش در تبدیل مواد خام به متریال پرینت در مقایسه با فیلامنت ها به طرز چشم گیری کمتر است. همچنین قابلیت پرینت لاستیک ها و فیلرهای بخ خصوصی از الیاف مانند چوب، کنف و کتان را نیز دارد.

Industry امیدوار است که پرینتر در حوزه ی پرینت گرانول در مقیاس بزرگ به پایدارترین نوع پرینتر موجود در بازار تبدیل شود.

قیمت این پرینتر جدید بسیار زیاد است و حجم ساخت بزرگی در ابعاد 1500x1200x1200 میلی متر دارد.

سهام داران جدید

علاوه بر تغییر نام کمپانی و انتقال به محل جدید، سهامداران جدیدی با دانش و تجربه فراوان برای تقویت کمپانی نیز روی کار آمده اند.

در میان سهامداران Stefan Larsson و Johan و Jan Karlsson و فرشته تجاری معروف John Fällström از Stockholm هستند.

Larsson، که متخصص شناخته شده 3D CAD و کارآفرین تکنولوزی است، به تازگی به هیئت مدیره کمپانی پیوسته است.

Emil Cajfeldt​​، مدیرعامل Industry، گفت: “ما به تحولات جدیدی که در حال حاضر در کمپانی ایجاد کرده ایم و تمرکز بر تولید و مواد پایدار بسیار مفتخر هستیم.”

“ما مشتاق هستیم که پرینتر و تکنولوژی جدید خود را عرضه کنیم و به جهان نشان دهیم که آینده ی تولید پایدار چگونه می تواند باشد. من از سرمایه گذاران جدیدمان و حمایت گسترده، دانش و تاثیرات مثبت آنها بر جریان کار کمپانی بسیار خرسندم. قصد ما آموزش عموم درباره پایداری و AM است. امکاناتی که این تکنولوژی فراهم می کند محدودیتی ندارند و کسی باید مسئولیت هدایت توسعه را بر عهده بگیرد و ما، به همراه شرکای خود، آماده ی انجام وظیفه هستیم. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *