اخبار پرینت سه بعدی

کولیس ترمز پرینت سه بعدی کمپانی Carbon Performance

کولیس ترمز پرینت سه بعدی کمپانی Carbon Performance
میزان رضایت شما

کمپانی بریتانیایی پرینت سه بعدی Carbon Performance، که خدماتش در حوزه ی صنعت اتوموبیل است؛ مجموعه ای از کولیس ترمز پرینت سه بعدی توسعه داده است که با استفاده از پلتفرم هوشمند جدیدشان، SK3L370N، طراحی شده است. این پلتفرم پایدارترین هندسه های زیست محیطی را تولید می کند که علاوه بر دارا بودن تمام خصوصیات مورد نیاز قطعه، سنگینی آن ها را تا حد امکان کاهش می دهد.

الگوریتم های خودآموز SK3L370N، با چرخه های طراحی و آنالیز خودکار، نسبت سختی به وزن هندسه ها را بهینه سازی می کنند. متریال تا حدی که قطعه دیگر از سختی مد نظر برخوردار نباشد؛ از مدل جدا می شوند و هر نسخه ای از مدل تولید شده که بدون عبور از مرز سختی، از متریال کمتری استفاده کرده باشد، هندسه ی ایده آل خواهد بود. کاهش وزن قطعات اتوموبیل ها در طول عمر محصول برای صاحبینشان تولید ارزش می کند، از کاهش هزینه ی تولید و حمل و نقل گرفته تا بهبود عملکرد.

کولیس ترمز پرینت سه بعدی کمپانی Carbon Performance

نگاره 1) کولیس ترمز پرینت سه بعدی کمپانی Carbon Performance

پرینت سه بعدی تولید کنندگان اتوموبیل را قادر می سازد تا قطعات مختلفی با یکدیگر ادغام و در قالب یک محصول ارائه کنند. مانند زمانی که Carbon Performance یک سیستم تعلیق پرینت سه بعدی قائم را برای یک Lotus تولید کرد که ترکیبی از 9 قطعه بود. SK3L370N  پلتفرم جدید آنها از بهینگی عملکرد و دوام قطعات ترکیبی تولید شده اطمینان حاصل می کند. اسمبلی های پرینت سه بعدی می توانند تا 20-30% وزن کمتری داشته باشند که می تواند در هزینه های متریال و حمل و نقل تولید کنندگان صدها میلیون دلار صرفه جویی کند.

Gilbert Peters، CTO کمپانی Carbon Performance می گوید:” Carbon Performance در صنعت خودروسازی دموکراسی ای برقرار کرده و فرصت تولید را برای تولید کنندگان کوچک و بزرگ فراهم آورده است. من معتقدم که زمان آن رسیده که پتانسیل AM و دیجیتال سازی را در صنعت خودرو و حمل نقل جدی گرفته شود.”

کولیس های ترمز از اجزای ضروری هر وسیله ی نقلیه ای هستند. Carbon Performance با به رخ کشیدن تواناییش در توسعه ی قطعه ای به این اهمیت و پیچیدگی، گام بزرگ و استراتژیکی برداشته است. تا همین امروز هم توانسته اند برای اتوموبیل های تسلا، فراری، لوتوس و پورشه نمونه هایی تولید کنند.

Peters در ادامه افزود:” با رشد 59% اتوموبیل های الکتریکی و تکامل 37% اتوموبیل های خودکار، جوهره ی حرکت در حال تغییر و دگرگونی است.”

این کمپانی قصد دارد تا با استفاده از همین پلتفرم SK3L370N یک اتوموبیل الکتریکی کاملا پرینت سه بعدی تولید کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *