اخبار پرینت سه بعدی

کمپانی CMS با پرینترهای سه بعدی Markforged قطعات هواپیماهایی لوکس پرینت می کند

اکسسوری های پرینت سه بعدی کمپانی CMS
میزان رضایت شما

کمپانی Cabin Management Solutions (CMS) شرکت مسافربری هوایی مستقر در تگزاس، The Digital Forge را که یک پلتفرم صنعتی است از پرینترهای سه بعدی، نرم افزار و متریال ها از کمپانی Markforged که برای تولید کنندگان امکان پرینت در نقطه ی نیاز را فراهم می کند، به کمک گرفته است. CMS که در سال 2019 تأسیس شد، با شرکت های نگهداری، تعمیر و بازسازی هواپیما و صاحبان هواپیماهای شخصی همکاری می کند تا سیستم های کنترل کابین و سرگرمی هواپیماهای لوکس، خصوصی و تجاری را طراحی کند. CMS در نظر دارد تا به کار گیری راه حل های AM کمپانی Markforged، به ویژه Onforce Markforged Onyx ™ FR و Carbon Fiber FR-A- نسخه های آماده برای هوافضا از متریال Markforged’s Onyx FR و Carbon Fiber FR را ادامه دهد.

کمپانی CMS قطعات هواپیمایی لوکس پرینت می کند

نگاره 1) کمپانی CMS قطعات هواپیمایی لوکس پرینت می کند

به لطف پرینترهای سه بعدی فیبر کربن X7 Markforged، کمپانی CMS قادر است به جای هفته، قطعات صنعتی را در عرض تنها چند ساعت تولید کند.”در صنعت هوافضا، کیفیت و سازگاری در پرواز برای موفقیت بسیار مهم است.” Jeff Pike معاون مهندسی CMS “ما اغلب مجبوریم قطعات کم حجم و با ارزش بالا را کامل و از ابتدا خودمان تولید کنیم که می تواند زمان بر و نیازمند کار بسیاری باشد. Markforged’s X7  اما به ما این امکان را می دهد تا این پروسه را در زمان کمتر و به شیوه ی کارآمد تری به انجام برسانیم ضمن اینکه از کیفیت و ظاهر کلاس بالا در سطح هواپیماهای لوکس اطمینان حاصل کنیم . ”

اکسسوری های پرینت سه بعدی کمپانی CMS

نگاره 2) اکسسوری های پرینت سه بعدی کمپانی CMS

قطعات فیبر کربن پیوسته ی مصلح

X7 3D با قطعات مصلح (تقویت شده) پیوسته فیبر کربنی که می توانند به اندازه آلومینیوم ماشینکاری شده قوی باشند، این ماده را به یک جایگزین عالی تبدیل کرده است. فیلامنت فیبر کربن به خودی خود یک فیلامنت قوی است. با این حال، برای دستیابی به قطعاتی قوی تر، از فیبر کربن مصلح استفاده می شود. علاوه بر این، پرینت سه بعدی فیبر کربن پیوسته به اندازه کافی قوی است که می تواند با نصف وزن، جایگزین آلومینیوم شود. در واقع، هنگام پرینت سه بعدی با فیبر کربن پیوسته، نه تنها می توان استحکام قطعات را افزاش داد بلکه می توان از متریال کمتری نیز استفاده کرد.

CMS از پرینتر سه بعدی Markforged Onyx ™ FR برای تولید قطعات سفارشی با قدرت بالا، وزن کم، مقاوم در برابر شعله و سازگار با FAA استفاده می کند-با استفاده از پرینترهای X7 Markforged ، CMS در حال حاضر قادر به پذیرش سفارشات با حجم بیشتر و بهبود کیفیت و زمان تحویل است؛ در عین اینکه با موفقیت تحت مراحل سنجش و صدور گواهینامه قرار گرفته است. با پرینتر X7، کمپانی CMS حداقل 100 قطعه مختلف را برای یک هواپیما پرینت کرد، از جمله نزدیک به 20 پنل سوئیچ چراغ، کنترل کننده آب و هوای کابین، قفل، دکمه های رهاسازی، USB-C و شارژرهای USB-A و براکت های صفحه نمایش قابل تنظیم و لمسی و…همه با ظاهری لوکس و کلاس بالا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده ی Cabin Management Solutions از تکنولوژی های Markforged به این مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *