اخبار پرینت سه بعدی

PrintParts و MakerGirl شکاف جنسیتی STEM را برطرف می کنند

MakerGirl شکاف جنسیتی STEM را برطرف می کند
میزان رضایت شما

حتی با وجود پیشرفت هایی که در طی سال های اخیر صورت گرفته؛ زنان همچنان به طرز قابل توجهی در زمینه های STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) کمتر مورد توجه قرار می گیرند و فرصت های کمتری در حوزه ی هدایت تکنولوژی در اختیارشان قرار داده می شود. در سال 1970 ، زنان فقط 8٪ از فعالان STEM را تشکیل می دادند ، در سال 2019 ، این تعداد هنوز به میزان قابل توجهی پایین و فقط 27٪ بود. با این حال، PrintParts و MakerGirl شکاف جنسیتی STEM را برطرف می کنند. مؤسسه ی غیر انتفاعی مقیم نیویورک MakerGirl قصد دارد تا از طریق برنامه های آموزشی، این شکاف جنسیتی موجود در STEM را برطرف کند. در آخرین همکاری این سازمان با شرکت AM، PrintParts، هدف معرفی دختران جوان به پرینت سه بعدی از طریق برنامه نویسی است. جلسات تابستانی پیش روی MakerGirl در دو سطح برگزار می شود: سطح 1:  مقدمه ای بر پرینت سه بعدی که شامل جلسات مجازی در طول تابستان است و سطح 2: “سری مخترع” که یک اردوی روزانه ی یک هفته ای است.

PrintParts و MakerGirl شکاف جنسیتی STEM را برطرف می کنند

نگاره 1) PrintParts و MakerGirl شکاف جنسیتی STEM را برطرف می کنند

برنامه ی STEM مؤسسه ی MakerGirl

در سال 2020 ، بسیاری از برنامه های فوق برنامه با چالش برنامه نویسی رو به رو شدند که از راه دور در دسترس باشد. MakerGirl با موفقیت جلسات خود را به یک برنامه درسی مجازی تغییر داد و حتی توانست تعداد دختران شرکت کننده ی بیشتری را جذب کند. در مجموع 93 جلسه به 566 دختر جوان در 28 ایالت، به علاوه 3 کشور دیگر ارائه شد. MakerGirl قصد دارد با ارائه برنامه های آموزشی به 1000 دختر به صورت کاملاً رایگان، تأثیر خود را به دو برابر سال 2020 برساند. “در طول این زمان بی سابقه، MakerGirl توانسته است تجارب آموزشی مجازی ایجاد کند که به دختران اجازه می دهد تحصیلات بنیادی خود را خارج از کلاس ادامه دهند.” Mary Hadly، مدیر عامل MakerGirl “در طی این انتقال به حالت عادی جدید، MakerGirl به رشد خود ادامه می دهد، به مناطق روستایی می رسد و دختران را با هر پس زمینه ای آموزش می دهد. ما خرسندیم که حمایت PrintParts را داریم و امکان ارائه ی بورسیه تحصیلی به دختران را داریم. ”

MakerGirl

نگاره 2) MakerGirl

پروتوتایپینگ و روش های تولید PrintParts

PrintParts یک آزمایشگاه تولید سه بعدی است که دفتر مرکزی آن در منهتن، نیویورک قرار دارد و دارای قابلیت هایی از جمله پروتوتایپینگ، تولید نمونه های با کیفیت بالا و قطعات تولیدی کوچک سفارشی و خدمات دیگر در زمینه ی مشاوره طراحی و تضمین کیفیت است. این شرکت در چندین تکنولوژی AM از جمله: DLP ، FFF،FDM، SLS و SLA تخصص دارد. مأموریت شرکتی PrintParts این است که به مشتریان بیشتری کمک کند تا قطعات مورد نیاز خود را با هزینه ی کمتری پرینت کنند.

PrintParts علاوه بر تأمین هزینه های برنامه ی دانشجویان، حمایت مالی کلیه خدمات پرینت پروژه های تابستانی را نیز به عهده دارد. Robert Haleluk، مؤسس و مدیر عامل شرکت PrintParts می گوید: “حمایت از پروژه ی MakerGirl باعث افتخار ما است. شرکت در این برنامه مانند پدر این دختران کوچک باعث می شود که آنها در چنین سن کمی در معرض برنامه های STEM قرار بگیرند و از سایر زنان موفق آموزش بگیرند. ”

برای اطلاعات بیشتر در مورد این همکاری MakerGirl و PrintParts می توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *