مقالات پرینت سه بعدی

ارتقای مدولار جدید پرینترهای سه بعدی Modix

ارتقای مدولار جدید پرینترهای سه بعدی Modix
میزان رضایت شما

این هفته خبرهای خوبی برای طرفداران Modix در راه است، این کمپانی اخیرا از به روزرسانی جدیدی که به منظور بهبود تجربه کاربری مشتریان طراحی شده است، خبر داد. قابل اطمینان بودن پرینت FDM فرمت بزرگ در مقایسه با دستگاه های رومیزی کاملاً متفاوت است. افزایش ابعاد چاپ می تواند منجر به وقوع انواع مشکلات جدید شود، و با توجه به اینکه پرینترهای بزرگ قطعات بزرگ تری تولید می کنند، آخرین چیزی که می خواهید این است که پرینتر بزرگ شما 75 درصد از یک کار چاپ 400 ساعته را خراب کند. به همین دلیل و موارد دیگر، Modix ارتقاهای مدولار جدیدی را برای پرینترهای بزرگ خود معرفی کرده است که به جهت بهبود کیفیت و قابل اطمینان کردن پروسه ی پرینت از ابتدا تا انتها طراحی شده است.

“مایه ی خوشحالی ماست که ثمره تلاش خود را به بازار عرضه کنیم. رویکرد مدولار Modix به مشتریان فعلی اجازه می‌دهد تا پرینترهای Modix خود را در طول سال‌ها با خرید Add-on ها ارتقا دهند. این روش به مشتریان بازدهی بلندمدت ارائه می دهد.” Shachar Gafni، مدیرعامل Modix

ارتقای مدولار جدید پرینترهای سه بعدی Modix

Add-on عبارتند از:

کالیبراسیون کاملاً خودکار: با این کنترل‌کننده الکترونیکی جدید که کالیبراسیون سیستم حرکت پرینتر کاملاً خودکار ارائه می دهد، می توان مستقیما پرینت را اغاز کنید. این افزونه علاوه بر کنترل سطح پرینت از پیش، شامل کالیبراسیون شیب بستر پرینت خودکار (محور Z) و تراز خودکار دروازه ای (محور X) است. این افزونه، کالیبراسیون کاملاً خودکار را با کلیک یک دکمه فراهم می کند.

بستر مغناطیسی قابل جابجایی: این افزونه از دو جزء ساخته شده است: فولاد فنری با روکش PEI و ورق مغناطیسی چسبنده. در پایان پرینت، کاربران نیازی به صبر کردن تا خنک شدن بستر ندارند و می توانند به سادگی ورق فولادی فنری را خم کرده و بلافاصله قطعه را جدا کنند. این ویژگی موجب به صرفه جویی در زمان می شود. همچنین فرآیند تعمیر و نگهداری تعویض ورق PEI را آسان می کند.

ارتقای مدولار جدید پرینترهای سه بعدی Modix

تشخیص گرفتگی ها: این قابلیت می تواند گرفتگی نازل، گره در قرقره های رشته و اکستروژن شدید را تشخیص دهد، مانند زمانی که پرینت شروع ضعیفی می شود یا به دلیل دمای بالا اکستروژن زیاد است. در هر صورت، پرینتر مکث می کند و به شما امکان می دهد جلوی خراب شدن پرینت را بگیرید. این ویژگی برای چاپ های طولانی که ممکن است چند روز طول بکشد، مهم است.

Crash Detector: این افزونه به عنوان یک لایه ایمنی ثانویه عمل می کند. در موارد نادری که پروب تراز کردن تخت از کار بیفتد و این خرابی توسط کنترلر پرینتر شناسایی نشود، از برخورد هد پرینت به بستر جلوگیری می کند.

درب بالایی محفظه ی نمایش: در بالایی بلندتر برای پرینتر Modix BIG-60 در نظر گرفته شده است که امکان رصد بهتر پروسه ی پرینت را از سه طرف فراهم می‌کند. این یک مکمل عالی برای نمایشگاه های تجاری، اتاق های نمایش و آموزش در موسسات آموزش عالی است.

واحد توزیع برق: این ارتقا یک راه حل مدیریت سیم برق راحت و ایمن ارائه می دهد. پیش از این، PDU به دلیل نیاز بالا به انرژی، به طور پیش فرض با پرینترهای BIG-Meter و BIG-180X همراه بود. اما به واسطه ی این ارتقاء، اکنون برای تمام مدل های دیگر نیز ارائه می شود.

ارتقای مدولار جدید پرینترهای سه بعدی Modix

Modix در حال برنامه‌ریزی برای به‌روزرسانی‌های بیشتر در آینده است که به کاربران امکان می‌دهد قابلیت‌های دستگاه‌های خود را بیشتر ارتقا دهند.

Gafni گفت: “هدف ما برای سال 2022 ادغام موتورهای سروو فوق سریع، اکسترودر جریان بالا و یک محفظه گرم می شود که امکان استفاده از متریال مهندسی پیشرفته را همراه با پرینت با سرعت بالا فراهم می کند.”

Modix در راه تبدیل شدن به یک پیشرو در حوزه ی تکنولوژی است که از نظر سرعت، عملکرد و تجربه کاربری بهتر از جایگزین‌ها عمل می‌کند. افزونه‌های جدید هم برای مشتریان جدید و هم به صاحبان فعلی پرینترهای سه بعدی Modix ارائه می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد به روزرسانی های Modix و اخبار دیگر می توانید به وبسایت کمپانی مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *