نرم افزاهای طراحی و پرینت سه بعدی

iReal 3D V3.0، آخرین نسخه از نرم افزار اسکن سه بعدی Scantech

iReal 3D V3.0، آخرین نسخه از نرم افزار اسکن سه بعدی Scantech
میزان رضایت شما

کمپانی محبوب چینی سازنده اسکنرهای سه بعدی، Scantech از آخرین به روز رسانی نرم افزار اسکن سه بعدی خود رونمایی کرده است. این دستگاه که iReal 3D V3.0 نام دارد، به طور خاص برای اسکنر سه بعدی مقرون به صرفه ی iReal ساخته شده است. در ماه مارچ، آنها همچنین جدیدترین اسکنر خود را به بازار عرضه کردند. SIMSCAN، یکی از تنها اسکنرهای سه بعدی قابل حمل در بازار، با وزن تنها 570 گرم است. علاوه بر این، در به‌روزرسانی اخیر، از یک الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهینه‌سازی نرم‌افزار، پیروی شده است که تجربه کاربر را تا حد زیادی بهبود می بخشد و همچنین روند دیجیتالی شدن سه بعدی را سرعت می‌بخشد.

 iReal 3D V3.0، آخرین نسخه از نرم افزار اسکن سه بعدی Scantech

هوش مصنوعی هم در اسکن سه بعدی و هم در پرینت سه بعدیف به دلیل بهینه سازی هوشمند آن و کاهش چشمگیر خطای انسانی، بسیار محبوب شده است. به عنوان مثال، در این مورد، Scantech اشاره می کند که الگوریتم آنها، کیفیت ابرهای نقطه و جزئیات فایل های مش را افزایش می دهد، به نحوی که هم مبتدیان و هم متخصصان به راحتی قادر به درک چگونگی مدیریت پیچیدگی های پروژه باشند.

 iReal 3D V3.0، آخرین نسخه از نرم افزار اسکن سه بعدی Scantech

نگاره 2) iReal 3D V3.0، آخرین نسخه از نرم افزار اسکن سه بعدی Scantech

علاوه بر هوش مصنوعی، این نرم افزار از ویژگی های جالب دیگری که موجب به سهولت پروسه ی اسکن می شوند نیز برخوردار است. به عنوان مثال، با iReal 3D V3.0 آنها یک نقشه رنگی هوشمند را معرفی می کنند. با استفاده از این ویژگی، کاربران می‌توانند به‌طور دقیق بر فرآیند اسکن در لحظه نظارت کنند زیرا نواحی که با کیفیت کمتری خوانده و اسکن شوند با رنگ قرمز نشان داده خواهند شد.

این نقشه رنگی همچنین در کنار قدرت دستگاه برای اسکن در سطوح بالایی از جزئیات تکمیل می شود و اسکنرها می توانند مناطقی با بافت های پیچیده و هندسی را با وضوح 0.200 میلی متر ثبت کنند. در واقع، آنقدر حساسیت این اسکنر به جزئیات بالا است که حتی می تواند به خوبی رنگ های مختلف را تمییز دهد و موها را نیز با کیفیت بالا ثبت کند، سطحی که به طور سنتی اسکن آن دشوار است.

 iReal 3D V3.0، آخرین نسخه از نرم افزار اسکن سه بعدی Scantech

البته این توجه به جزئیات تنها نتیجه ی این به روز رسانی نبوده است. Scantech شامل تعدادی ویژگی دیگر از جمله نور ساختاری VCSEL مادون قرمز برای اسکن ایمن تر، توانایی اسکن اشیاء دور تا فاصله 1 کیلومتری، تراز هوشمند و سوئیچینگ چند صحنه است. این آخرین ویژگی به ویژه برای بسیاری قابل توجه است زیرا به کاربران اجازه می دهد به سرعت بین رابط پروژه، ابر نقطه، فایل های مش و نقشه برداری رنگ جابجا شوند.

Mitchell Wyatt، جراح ارتوپد، به‌طور خاص از این به روز رسانی استقبال کرده است و می‌گوید: «نمونه ی ارتقا یافته ی iReal 3D فوق العاده است. آزادی جابجایی بین پروژه اسکن، ابر نقطه و فایل مش یک پیشرفت بزرگ است.» برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت کمپانی مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *