اخبار پرینت سه بعدی, مقالات پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی ماسک‌های Squid Game

ماسک‌های Squid Game
4/5 - (1 امتیاز)

سریال Squid Game نتفلیکس اخیرا تمام هوش و حواس مردم را در گوشه کنار اینترنت به خود جلب کرده است. این درام کره ای داستان گروهی از افراد بدهکار را روایت می کند که جان خود را در یک رقابت بقا با شانس بردن جایزه ی بزرگی معادل 38 میلیون دلار به خطر می اندازند. با همین داستان ساده و در عین حال جالب، این سریال در حال حاضر میلیون ها بیننده را در سراسر جهان جذب کرده است و در کمتر از یک ماه از انتشار آن، به پربیننده ترین سریال در بیش از 90 کشور تبدیل شده است. متعاقبا، ماسک‌های Squid Game نیز به اکسسوری های پرطرفداری تبدیل شده‌اند، از همین رو بسیاری از تولیدی های پرینت سه بعدی این ماسک ها را زنده کرده اند.

ماسک‌های Squid Game

استفاده از پرینت سه بعدی برای تهیه ی پوشش های هالوینی نیز موضوع جدیدی برای تولیدکنندگان نیست. و در این هالوین هم شاهد تعداد زیادی پوشش های از این دست بودیم. یکی از پلتفرم‌های اولیه برای دانلود فایل‌های STL ماسک Squid Game در بازار پرینت سه بعدی Cults است.

بیشتر بخوانید...
ده فایل برای پرینت سه بعدی ماسک های هالوین
ماسک‌های Squid Game

نگاره 2) ماسک‌های Squid Game

در پلتفرم Cults، می‌توانید طیف گسترده‌ای از طرح‌ها، نه تنها ماسک‌ها، بلکه لوازم پرینت سه‌بعدی مرتبط با Squid game را پیدا کنید. در این سریال، آنتاگونیست‌های اصلی که رقابت مرگبار را سازماندهی می‌کنند، ماسک‌های تیره با طرحی از اشکال هندسی به صورت دارند. افرادی که در این سلسله مراتب، از قدرت بالاتری برخوردارند، ماسک های طلایی را با فرم حیوانات وحشی را به صوت دارند. در نهایت، ماسک های انسان نمای چند ضلعی نیز وجود دارد.

برای کسانی که می خواهند خودشان ماسک های خود را بسازند، داشتن یک پرینتر سه بعدی و همچنین مواد لازم کافی است. بسته به مدل و قابلیت های دستگاه، ماسک ها را می توان به صورت یک تکه یا در قسمت های جداگانه پرینت و سپس مونتاژ کرد. همچنین پیروی از دستورالعمل های هر سازنده برای دستیابی به مدل نهایی بهینه و متناسب با هر فرد مهم است. برای دسترسی به تمام مدل های مختلف می توانید به وبسایت Cults مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *