نرم افزاهای طراحی و پرینت سه بعدی

نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D

نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D
میزان رضایت شما

آخرین نسخه نرم افزار حرفه ای پرینت سه بعدی Simplify3D همچنان به نوآوری در صنعت AM ادامه می دهد. نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D کنترل بیشتری بر پروسه ی پرینت فراهم می کند و قابلیت های بسیاری را برای جدیدترین نسل پرینترهای سه بعدی ایجاد می کند. در ادامه بیشتر به این ویژگی های جدید پرداخته ایم.

ویژگی های جدید مولتی متریال ارائه شده در نسخه 4.1، به شما قابلیت کار با چندین رنگ یا متریال هایی با ویژگی های سفارشی را می دهد. نرم افزار در حین بهینه سازی مسیرهای ابزار، به طور خودکار تنظیمات مقدماتی را آماده سازی می کند تا از پرینتر سه بعدی خود بهترین نتیجه را بگیرید.

 1. پشتیبانی برای حداکثر 6 اکسترودر: Prime Pillar و Ooze Shield که برای پرینت مولتی متریال طراحی شده اند، بهینه سازی شدند تا امکان استفاده از حداکثر 6 متریال یا رنگ، به طور همزمان فرام شود.
 2. آماده سازی بهبود یافته: قابلیت های جدید Prime Pillar و Ooze Shield اطمینان حاصل می کنند که ابزار درست پیش از پرینت هر لایه آماده سازی شده باشند. هر ابزار در لحظه مورد نیاز آماده خواهد شد؛ در نتیجه پرینت تمیزتر با رنگ های واضح تری به دست می آید.
 3. ساخت دینامیک جدید: Prime Pillar و Ooze Shield هر دو با تکنیک های جدید ساخت پویا (دینامیک) ارتقا پیدا کرده اند. چنانچه در بخشی از پرینت، از اکسترودر خاصی استفاده نشده باشد، این نرم افزار چندین منطقه از Prime Pillar یا Ooze shield را برای ثبات بیشتر و زمان پرینت سریعتر ترکیب کرده و به کار می گیرد.
نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D

نگاره 1) نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D

 • برآورد زمان پرینت بهبود یافته

برآورد زمان در Simplify3D نسخه 4.1 دقیق تر صورت می گیرد. الگوریتم های به روز شده رفتار واقعی پرینتر را برای افزایش دقت پیش بینی شبیه سازی می کنند. این ویژگی در هنگام برنامه ریزی به شما اطمینان می دهد. آزمایش گسترده بر روی طیف گسترده ای از پرینترهای سه بعدی، نشان از بهبود قابل توجه دقت پرینت دارند. و این الگوریتم ها به مرور نیز اصلاح و بهبود می شوند.

بهبود پرینت پی در پی

یک حالت پرینت خاص است که به شما امکان می دهد تا به بهترین نحو، ساخت چندین قطعه را بهینه کنید. این گزینه به شما امکان می دهد تا قطعات جداگانه را یکی یکی پرینت کنید تا رشته ای که هنگام حرکت بین مدل ها ایجاد می شود را به حداقل برسانید. این حالت پرینت در نسخه 4.1 به طور قابل توجهی به روز رسانی شده است.

 • پیشگیری از برخورد های احتمالی

نسخه 4.1 قابلیت های جدیدی را برای پرینت پی در پی ایجاد می کند. این نرم افزار برخوردهای احتمالی را شناسایی کرده و استراتژی پرینت را بر این مبنا تغییر می دهد. این ویژگی اجازه می دهد تا از پرینت پی در پی در ساختارهای پیچیده تر، مانند چند پرینت دو اکستروژنی در یک بستر پرینت استفاده شود.

نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D

نگاره 3) پیشگیری از برخورد های احتمالی در نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D

 • ساخت Raft های پی در پی

هنگام استفاده از حالت پرینت پی در پی در Simplify3D، می توانید هر Raft را بلافاصله قبل از قطعه ی مربوطه پرینت کنید که با این ترتیب چسبندگی قطعه با Raft بیشتر می شود و مشکلات احتمالی هنگام پرینت چند قطعه در یک بستر پرینت کاهش می یابد.

ساخت raft بلافاصله پیش از هر قطعه در نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D

نگاره 4) ساخت raft بلافاصله پیش از هر قطعه در نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D

درخواست های پرطرفدار دیگر

 • تشخیص زاویه اتصال بریج هوشمند

الگوریتم های بریج جدید هوشمند در نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D از توپولوژی مدل برای انتخاب خودکار بهترین جهت برای یک بریج موفق استفاده می کنند که بهبودهای قابل توجهی نسبت به نسخه های گذشته ایجاد می کند.افزودنی های سفارشی به قطعهنسخه 4.1 قابلیت تعریف تنظیمات جداگانه برای قطعات نزدیک به هم روی بستر پرینت را دارد. این قابلیت امکان پرینت قطعات نزدیک به هم را با حفظ کنترل روی هر قطعه ی جداگانه فراهم می کند.

تشخیص زاویه اتصال بریج هوشمند نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D

نگاره 6) تشخیص زاویه اتصال بریج هوشمند نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D

 • افزودنی های سفارشی به قطعه

نسخه 4.1 قابلیت تعریف تنظیمات جداگانه برای قطعات نزدیک به هم روی بستر پرینت را دارد. این قابلیت امکان پرینت قطعات نزدیک به هم را با حفظ کنترل روی هر قطعه ی جداگانه فراهم می کند.

 • پیچیدگی را به سادگی کنترل کنید.

Simplify3D به توانایی اش در پردازش مدل های فوق العاده بزرگ یا پیچیده شهرت دارد. نسخه 4.1 این قابلیت ها را بیشتر بهبود بخشیده و به شما قدرت بیشتری برای کنترل حتی چالش برانگیز ترین پرینت ها را می دهد.

 • لایه های جامد هوشمند

لایه های جامد در نسخه 4.1 بهینه شده اند به طوری که تنها در صورت نیاز اضافه می شوند. این نرم افزار همچنین توانایی تغییر مسیر ابزار لایه های جامد برای ایجاد پیوند محکم تر با محیط های بالا و پایین را دارد که سبب افزایش مقاومت محور Z در قطعه ی نهایی می شود.

 • پشتیبانی از بیش از 50 دستگاه جدید

Simplify3D با تولیدکنندگان سخت افزار در سراسر جهان همکاری دارد تا از سازگاری نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D با جدیدترین دستگاه های پرینت سه بعدی جهان اطمینان حاصل کند. این نسخه از بیش از 50 پرینت سه بعدی چدید پشتیبانی می کند. برای اطلاع از سازگاری پرینترتان با این نسخه، اینجا کلیک کنید.

پشتیبانی نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D از بیش از 50 پرینتر جدید

نگاره 10)پشتیبانی نسخه ی 4.1 نرم افزار Simplify3D از بیش از 50 پرینتر جدید

 • و پیشرفت های بیشتر

از پیشرفت های دیگر نسخه ی 4.1 می توان به بهبود رابط کاربری، توالی حرکت بهتر، برنامه نویسی سریع تر، گزینه ی زبان پرتغالی، بیش از 100 رفع اشکال و … اشاره کرد! برای اطلاعات بیشتر به این مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *