اخبار پرینت سه بعدی

پروتزهای پرینت سه بعدی DiveDesign برای کمک به حیوانات

پروتزهای پرینت سه بعدی برای حیوانات
میزان رضایت شما

پیشرفت های تکنولوژی سه بعدی موجب شده است که بتوان از پرینت سه بعدی برای کمک به حیوانات، به ویژه برای بهبود کیفیت زندگی آنها استفاده کرد. بسیاری از آنها نجات داده می شوند، اما شرایط بد شان شرایط مستقل شدن را برای شان مشکل می کند. از همین رو بسیاری از کمپانی ها برای حل این مشکل به AM و اسکن سه بعدی برای توسعه ی پروتوتایپ ها روی آورده اند. DiveDesign، یک کمپانی آمریکایی، با تعدادی از این کمپانی ها همکاری کرده است تا به تولید پروتزهای پرینت سه بعدی و ارتزهای متناسب با هر حیوان کمک کند. در ادامه مصاحبه ای با Adam Hehtht، از تیم DiveDesign را آورد ایم تا در مورد نقش آن ها در این پروژه ها و توسعه دستگاه های AM برای حیوانات بیشتر بدانیم.

پروتزهای پرینت سه بعدی برای خیوانات

لطفا خودتان را معرفی کنید.

من آدام هستم و به همراه شریکم، DiveDesign LLC را تاسیس کردیم. از طریق پروژه های مختلف و ابتکارات خودمان موفق شده ایم از پرینت سه بعدی به طرق مختلف استفاده کنیم تا به نیازهای مشتریانمان پاسخ بدهیم و خلاف جهت تولید سنتی حرکت کنیم.

تیم DiveDesign و Adam Hecht در سمت راست

نگاره 2) تیم DiveDesign و Adam Hecht در سمت راست

در رابطه با DiveDesign  توضیح بدهید و اینکه از چه زمان کار با حیوانات را شروع کردید؟

DiveDesign یک کمپانی طراحی و توسعه محصول است که به صورت استراتژیک با سنجش ایده های جدید و ایجاد راه حل هایی که کاتالیزور تغییرات گسترده در صنعت هستند، با برندهای بصری روابط پایداری برقرار می کند. Alex Tholl و من کمپانی را تأسیس کردیم.

ما کار با حیوانات را هنگامی آغاز کردیم که مشتری و دوست ما Derrick Campana (صاحب حیوانات بیونیک و شروع کننده Wizard of Paws) به ما اطلاع داد که تلاش دارد برای سگ های معلول پروتز تولید کند. به کمک یکدیگر یک ابزار دیجیتالی طراحی کردیم و به همراه اسکن سه بعدی توانستیم این پروتزهای جدید را برای او پرینت سه بعدی کنیم.

در مورد تکنولوژی های سه بعدی که در پروژه های خود استفاده می کنید ، توضیح دهید.

ما بسیاری از دستگاههای پرینت سه بعدی FDM را برای ساخت پروتوتایپ های پروژه های مشتریان خود به کار می گیریم، همچنین از FDM برای ساخت پروتزها برای حیوانات استفاده می کنیم. اسکن سه بعدی نیز نقش مهمی در این پروتزها و برخی کارهای غیر مرتبط دیگر ایفا می کند.

Tammy، یک خوک نجات یافته با پای عقبی مصنوعی

نگاره 3) Tammy، یک خوک نجات یافته با پای عقبی مصنوعی

چرا تصمیم گرفتید از این شیوه برای کمک به حیوانات استفاده کنید؟

از مزایای این روش این است که موانع FDM بسیار کم است، به راحتی تغییر پذیر است و هزاران گزینه ی متریال دارد. ما به دنیال دستگاهی با حجم ساخت بزرگتر و سازگار با ماشین های انعطاف پذیر بودیم. یکی از بزرگترین مزایا، تولید انبوه قطعات سفارشی است، هر پروتز بسیار متفاوت است، اما ما می توانیم پاسخگوی تقاضا ها باشیم زیرا ماشین ها در تمام ساعات روز کار می کنند. به علاوه، می توانیم =این زمان بیشتر را به توسعه انواع جدیدی از مفاصل مصنوعی، چرخ دستی، آداپتورها و موارد دیگر اختصاص دهیم که پیشرفت های بیشتری را در صنعت حیوانات خانگی به همراه دارد.

چشم انداز کمپانی چیست؟ پروژه های آینده به چه صورتی هستند؟

چشم انداز ما این است که به رشد و همکاری با مشتریانی که به دنبال نوآوری هستند ادامه دهیم. DiveDesign قصد دارد تیمش را گسترش دهد. ماشین های پرینت سه بعدی بیشتری خریداری کند و قابلیت های پروتوتایپینگش را نیز توسعه دهد. ما در حال توسعه ی یک دستگاه ورزشی هستیم که قادر به تغییر نحوه تعامل مان با دستگاه های قدیمی در خانه و ورزشگاه است، طراحی و پروتوتایپینگ سیستم های جدید چرخ دستی برای سگ های معلول و سپس شرکت در چند نمایشگاه تجاری.

پروتزهای پرینت سه بعدی DiveDesign برای کمک به حیوانات

نگاره 4) پروتزهای پرینت سه بعدی DiveDesign برای کمک به حیوانات

کلام آخری برای مخاطبین دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فعالیت ها و محصولات ما می توانید به وبسایت ما مراجعه کنید و از تماس با ما دریغ نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *