اخبار پرینت سه بعدی

قرارداد General Lattice با ارتش آمریکا برای بهبود ضربه پذیری کلاه های رزمی ارتش

قرارداد General Lattice برای بهبود ضربه پذیری کلاه های رزمی ارتش
میزان رضایت شما

کلاه های رزمی یکی از قدیمی ترین ابزارهای جنگی هستند، با این حال، توسعه ی این ابزار دفاع شخصی حیاتی مدت هاست که به تعویق افتاده است. ارتش ایالات متحده به دفعات از قدرت تکنولوژی AM برای نوآوری در ابزارهای مختلف نظامی استفاده کرده است. در جدیدترین پروژه ارتش نیز، کمپانی نرم افزاری General Lattice تخصص خود در پرینت سه بعدی را به کار گرفته است تا ضربه پذیری این کلاه ها را بهبود دهد. این استارتاپ آمریکایی، یک قرارداد نظامی برای توسعه ی ابزارهای مدل سازی پیش بینی کننده دریافت کرد تا داده های دنیای واقعی را تجزیه و تحلیل کرده و در جهت بهبود جذب ضربه ی کلاه های رزمی ارتش ایالات متحده به کار گیرد.

قرارداد General Lattice برای بهبود ضربه پذیری کلاه های رزمی ارتش

برای این پروژه نظامی، General Lattice از هندسه های مشبک پیشرفته ی خود در جهت مهندسی جایگزینی پرینت سه بعدی از فوم استفاده می کند. برای افزایش ایمنی سربازان در میدان و احتمال زنده ماندن پس از برخورد ضربه با سر، متریال مشبک پرینت سه بعدی تحت آزمایش های محیط واقعی قرار می گیرد تا از تطابق عملکرد کلاه ها با استاندارد ها اطمینان حاصل شود. (DEVCOM- SC)

قرارداد General Lattice برای بهبود ضربه پذیری کلاه های رزمی ارتش

General Lattice طراحی کاملا محاسبه شده و راه حل های تولید دیجیتال را در یک سرویس ارائه می دهد. مجموعه ابزارهای پیش بینی کننده، اصلی ترین نتیجه ای است که در طی این قرارداد به دست آمده. این مجموعه ابزار به DEVCOM-SC اجازه می دهد تا ویژگی های پد شبکه را برای استفاده های آینده جست و جو کند. مزایای این متریال مشبک در مقایسه با متریال های معمولی شامل نسبت بالای استحکام به وزن، جذب ضربه عالی و محافظت در برابر ضربه است.

این پروژه نظامی نتیجه ی همکاری چندین کمپانی است از جمله All Points Logistics LLC، یک کمپانی مهندسی، توسعه نرم افزار و تکنولوزی با بیش از 20 سال سابقه ی همکاری با ارتش. علاوه بر این، General Lattice با کمپانی GoProto، Inc، که یک کمپانی تولید سریع مستقر در سن دیگو است نیز همکاری خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نرم افزار پرینت سه بعدی General Lattice به این لینک مراجعه کنید.

کلاه با متریال مشبک

نگاره 3) کلاه با متریال مشبک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *