اخبار پرینت سه بعدی

کفش های پاشنه دار پرینت سه بعدی 100٪ قابل بازیافت HILOS

کفش های پاشنه دار پرینت سه بعدی 100% قابل بازیافت Hillos
میزان رضایت شما

اگر درباره کاربردهای مختلف پرینت سه بعدی کنجکاو هستید ، احتمالاً می دانید که چندین کمپانی تولید کفش با استفاده از تکنولوژی AM در حال تولید محصولاتشان هستند. Adidas، Reebok و New Balance از بزرگترین کمپانی هایی هستند که از پرینت سه بعدی برای طراحی کفش هایشان استفاده کرده اند. اما تنها نیستند. کمپانی HILOS، یک استارتاپ مستقر در پورتلند است که در سال 2019 تأسیس شده و با ترکیب پرینت سه بعدی و چرم سازی کفش تولید می کند. این کمپانی که نامزد نهایی مسابقات “Forward AM Innovation Award” ، است یک شرکت جوان با مجموعه ای از کفش های پاشنه دار پرینت سه بعدی 100٪ قابل بازیافت ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند تولید نحوه ی به کار گیری پرینت سه بعدی در تولیدات این کمپانی، 3Dnatives با Elias Stahl، مؤسس و مدیرعامل HILOS مصاحبه ای انجام داده است.

کفش های پاشنه دار پرینت سه بعدی 100% قابل بازیافت Hillos

نگاره 1) کفش های پاشنه دار پرینت سه بعدی 100% قابل بازیافت Hilos

لطفا خود و کمپانی تان را معرفی کنید.

من Elias Stahl، مؤسس و مدیرعامل HILOS هستم. ما را به عنوان یک سیستم عامل جدید برای محصولات مصرفی در نظر بگیرید که برندها را از زنجیره های تأمین سنتی رها می کند و برای آنها امکان تولید محصولات را به محض تقاضا فراهم می کند.

Hilos

نگاره 2) Hilos

چرا به پرینت سه بعدی روی آوردید؟

هدف ما این است که شیوه تولید را در جهان تغییر دهیم و تنها آنچه را که نیاز داریم، در جایی که به آن نیاز داریم تولید کنیم. تولید به محض تقاضا مستلزم قابلیت های تولید بدون ابزار است و پرینت سه بعدی یکی از پیشرفته ترین آنهاست که در طراحی و متریال آزادی زیادی را نیز فراهم می کند. به علاوه اینکه متریال های جدید امکان بازیافت کامل را تیز فراهم می کنند. مزایای پرینت سه بعدی در صنعت کفش چیست؟مزیت اصلی این است که به ما این امکان را می دهد تا متریال جدیدی را با عملکرد جدید به عنوان جایگزین به دنیای محصولی که پیش از این نا راحت و ناخوشایند شناخته می شده است؛ وارد کنیم و راحتی و دوام بی نظیری را ارائه دهیم. آزادی طراحی و سرعت در تولید نیز از مزایای دیگر این تکنولوژی است. ما می توانیم خطوط تولید جدید را تنها در دو هفته به بازار عرضه کنیم، در حالی که میانگین آن در صنعت 12 تا 15 ماه است. علاوه بر این، قادر به تولید محصولات کاملا سفارشی و متناسب هر مشتری نیز هستیم.

از کدام تکنیک و چه متریالی برای ساخت کفش های پاشنه دار پرینت سه بعدی استفاده می کنید؟

ما از SLS استفاده می کنیم. در مورد متریال نیز از TPU استفاده می کنیم که عمدتا به دلیل استحکام و انعطاف پذیری آن است و برای استفاده در کفش گزینه ی مناسبی است.

Hilos

نگاره 3) Hilos

تفاوت بین کفش های پرینت سه بعدی HILOS و کفش های تولید شده به روش عادی چیست؟

طراحی، راحتی، دوام و پایداری. ما مراحل تست و بررسی دقیقی مخصوص خود توسعه داده ایم و آخرین محصولی که تولید کردیم، بیش از 200 مایل آزمایش را بدون هیچ خط و خشی پشت سر گذاشته است. مهمتر از همه، هر کفشی که ما می سازیم سفارشی و مخصوص مشتری است و نه برای ویترین فروشگاه.

پروژه های آینده HILOS چیست؟

در پاییز امسال اولین همکاری تجاری خود را با HELM آغاز می کنیم و تا بهار آینده نیز همکاری های بیشتری خواهیم داشت. هر فصل ما خطوط جدید HILOS را به بازار عرضه می کنیم تا امکانات تولید دیجیتالی را نشان دهیم و مشتاقیم که می توانیم به سایر برند ها در راه اندازی خطوط جدید محصولات سفارشی شان کمک کنیم.

کلام پایانی برای مخاطبین دارید؟

به عقیده ی من، ما در آستانه یک نقطه عطف بزرگ در نحوه ی تولید محصولات هستیم. این جنبشی است که به مشارکت همه نیاز دارد. ما نمی توانیم به تولید بیش از حد و پسماند ادامه دهیم. من فکر می کنم همکاری کلید موفقیت این جنبش خواهد بود. همچنین مطمئنم که ما بدون کمک سایر کمپانی های بزرگ به این سرعت به اینجا نمی رسیدیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با HILOS می توانید به وبسایت این کمپانی مراجعه کنید.

کفش های پاشنه دار پرینت سه بعدی

نگاره 4) کفش های پاشنه دار پرینت سه بعدی Hilos

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *